شماره شبا تهران شارژ

کارت به کارت ۱۰ میلیون، امکان پذیر نیست!

در خودپردازهای برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری کارت به کارت ۱۰ میلیون تومان در یک تراکنش امکان پذیر نمی باشد.

به گزارش بنکر (Bankerاز روز گذشته بانک مرکزی امکان عملیات کارت به کارت از طریق خودپرداز ها و اینترنت بانک را تا سقف ۱۰ میلیون تومان باز گذاشته است.

اما مشاهدات میدانی خبرنگار ما حکایت از این دارد که هنوز برخی بانک ها به جهت ضعف زیرساخت‌های نرم‌افزاری خود امکان انجام این مبلغ در یک تراکنش را ندارند!

به عبارت دیگر مشتری باید مبلغ ۱۰ میلیون تومان را طی سه مرحله ۳ میلیون تومانی و یک مرحله یک میلیون تومانی کارت به کارت نماید!

این ضعف برخی بانک ها موجب هزینه بیش از ۳ هزار تومانی بابت کارمزد عملیات انتقال وجه برای مشتریان را به وجود می آورد.

براساس گزارش اخبار بانک، البته بسیاری از بانک‌ها نیز به سرعت توانسته‌اند زیرساخت ها و نرم افزارهای خود را به روزرسانی و امکان عملیات کارت به کارت ده میلیون تومان در یک تراکنش را فعال نمایند.

بنابراین به مشتریان توصیه می شود در صورتیکه با پیام انتقال وجه بیش از حد مجاز است رو به رو شدید مبلغ انتقال وجه را به زیر ۳ میلیون تومان کاهش داده و طی چند مرحله تا سقف ۱۰ میلیون تومان عملیات انتقال وجه را انجام دهید.


1 دیدگاه
[1] نامشخص - 98/12/21 چهارشنبه 22:34
طی چار مرحله 10میلیون تومان بخواد منتقل بشه 4تا کارمزد برای بانک ارمغان میاره.بهمین دلیل صرف نمیکنه زیرساختشونو تغییر بده. اگر شدنی نبود آقای همتی باید حرفشو پس بگیره وعذرخواهی کند.یا به بانکها ابلاغ کند فقط یک کارمزد از مشتری کسر کند. - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار