چگونه می توان طلا را پیش بینی کرد؟

پیش بینی کردن قیمت طلا یکی از دانش هایی می باشد که بسیاری از افراد خواستار و در جست و جوی آن می باشند.

به گزارش بنکر (Bankerپیش بینی قیمت طلا به شما کمک می کند تا بتوانید عاقلانه تر در بازار طلا سرمایه گذاری کرده و بیشترین سود را از معاملات خود کسب کنید.

پیش بینی قیمت طلا در عین سخت بودن پایه های بسیار ساده ای نیز دارد که شما می توانید با انجام آنها حداقل یک سررشته مقدماتی در آن پیدا کنید.

به نوشته سایت tala، معمولا مهم ترین مباحث پیش بینی قیمت طلا تحلیل های تکنیکال می باشد که توسط متخصصان این حوزه و با استفاده از چارت ها، نمودار ها و تحلیل های تاریخی و داده های اقتصادی صورت می گیرد که می تواند بسیار سخت باشد اما شما می توانید با انجاام چند کار ساده به طور حدودی آینده طلا را پیش بینی کرده و با دانشی بیشتر در این بازار سرمایه گذاری کنید

1. اخبار سیاسی و اقتصادی را دنبال کنید. دنبال کردن اخبار اقتصادی و سیاسی به خصوص سیاست ها و تنش های منطقه ای و جهانی می تواند دورنمای خوبی از حرکات طلا به شما بدهد. برای رای آوردن یک رئیس جمهور یا جنگ یا تنش میان برخی از کشور ها می تواند نوید دهنده بالا و پایین شدن قیمت طلا باشد.

2. از رویداد های اقتصادی اطلاع داشته باشید و آن ها را سر موقع دنبال کنید. برای مثال گزارش های ماهانه وضعیت اقتصادی ایالات متحده همواره تاثیر بسیاری را بر روی قیمت طلا می گذارد.

3. تحلیل های تکنیکال متخصصان و به خصوص بانک ها را بخوانید.

4. به صورت آنلاین و لحظه ای از قیمت ها مطلع شوید. این کار به شما اجازه تحلیل و درک علت تغییر لحظه ای قیمت طلا را می دهد و باعث می شود تا بتوانید آن را پیش بینی کنید.

5. از سایت های مختلف قله ها و دره های قیمت طلا در طول تاریخ را مشاهده و مطالعه کنید و دلایل آن را پیدا کنید. برای مثال یکی در حال حاضر ما در بحران اقتصادی قرار داریم و در سال 2008 نیز در بحران اقتصادی بوده ایم و در هر دو دوره قیمت طلا بالا رفته است.

با رعایت نکات بالا شما می توانید حدود تغییرات قیمت طلا را پیش بینی کرده و با اطمینان بسیار بیشتری در این بازار قدم بگذارید و از خرید و فروش های خود منفعت بسیاری کسب کنید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار