شماره شبا تهران شارژ

چرا بازار طلا و سکه آرام نمی‌شود؟

آخرین باری که انس در محدوده هزار و ۸۰۰ دلار معامله می‌شد مربوط به سال ۹۰ است. کارشناسان بازار‌های جهانی امید چندانی به ارزانی طلا ندارند و پیش‌بینی‌هایی برای رشد بیشتر و شکست رکورد تاریخی قیمت طلا مطرح می‌کنند.

به گزارش بنکر (Banker)، با این حساب نمی‌توانیم به عملی شدن سه حالت در نظر گرفته شده برای بازگشت قیمت سکه امید چندانی داشته باشیم. این یعنی اگر قبلا در بازار سکه سرمایه‌گذاری کرده بودید، همچنان می‌توانید به صبر و شکیبایی ادامه دهید
فکر و خیال دلار ۲۵ هزار تومانی، سکه ۱۱ میلیونی و طلای یک میلیون تومانی آسایش و آرامش همه را گرفته است. دلار رکورد تاریخی خود را در مهرماه ۹۷ شکسته و با عبور از محدوده ۲۰ هزار تومان، انگار برایش خودش در پارک قدم می‌زند. نرخ امروز ۲۵ هزار تومان است و پیش‌بینی آنچه فردا رخ می‌دهد، نامشخص است. با اینکه دلار پنج هزار تومان بیشتر از نرخ سال ۹۷ قیمت دارد، اما سکه و طلا نسبت به آن زمان دو برابر شده‌اند. اینجاست که می‌توان قدرت انس جهانی را در تعیین قیمت سکه در بازار داخلی مشاهده کرد. با این حساب تقریبا نباید امید چندانی به ریزش قیمت سکه داشت مگر در سه حالت؛ ارزانی چشمگیر دلار، افت وحشتناک بهای طلای ۱۸ عیار و سوم کاهش قیمت جهانی انس! گفتیم که منتظر کاهش قیمت سکه نباشید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار