شماره شبا تهران شارژ

پیش بینی قیمت طلا تا ماه آینده

قیمت طلا طی روز های گذشته تا به امروز نوسانات بسیاری را تجربه کرده است و قیمت آن نه تنها سقوط های شدید بلکه سیر های افزایشی زیادی را نیز تجربه کرده است.

به گزارش بنکر (Banker در حال حاضر قیمت هر انس طلا 1839 دلار می باشد که قیمت ان بر خلاف بسیاری از پیش بینی ها که انتظار داشتند طلا امروز از صد 1860 دلار بالا تر رود، کاهش یافت.
کاهش انس طلای جهانی در کنار قیمت دلار زیر 25 هزار تومان در بازار تهران توانسته است که قیمت طلا و سکه ایران را نیز به شکل قابل توجهی کاهش داده و به سطوح بسیار پایینی بازگرداند.

دلیل کاهش قیمت انس را می توان انتظار برخی از آمار های اقتصادی ایالات متحده و افزایش ارزش شاخص دلار دانست که توانست برای بار دیگر طلا را به زیر سطح حمایت کلیدی 850 دلار بفرستد.

کارشناسان معتقدند که این هنوز پایان راه انس طلا نبوده و امار های اقتصادی و فاند های سیاسی زیادی تا اخر هفته وجود دارد که می تواند جهت حرکت انس را تغییر دهد.

هرچند کارشناسان معتقدند که روند حرکت انس طلا تا پایان این هفته و به خصوص روز های چهارشنبه و پنجشنبه مشخص می شود.

دلیل این موضوع سخنرانی بایدن در روز پنجشنبه و انتشار برخی از مهم ترین داده های اقتصادی ایالات متحده مانند تورم، شاخص خورده فروشی ایالات متحده و در نهایت اعلام نرخ بیمه بیکاری آمریکا است.

اگر انس پس از انتشار این داده ها روندس صعودی به خود بگیرد می توان انتظار داشت که طی یک ماه آینده تا نزدیکی 2000 دلار افزایش قیمت داشته باشد اما اگر به روند نزولی خود ادامه داده و این روند تثبیت شود برای بار دیگر به زیر سطح 1800 دلار باز خواهد گشت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار