پیش بینی افزایش شدید قیمت طلا

قیمت طلا در حال تجربه یک کاهش بسیار عمیق است اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که این تنها یک اصلاح قیمت بوده و قرار نیست تغییری در روند صعودی طلا به وجود بیاید.

به گزارش بنکر (Bankerکارشناسان معتقدند که در واقع هیچ چیزی در اقتصاد کلان تغییر نکرده است تا بتوان به استناد به آن گفت که قرار است شاهد افزایش پایدار در سهام یا کاهش پایدار در طلا باشیم.

دیروز پس از موفقیت واکسن کرونای یک شرکت آلمانی بازار سهام داو جونز یکی از بزرگترین سود های تک روزه خود را تجربه کرد و سهام این شرکت دارو سازی به شکل شدیدی افزایش یافت.

به اعتقاد یکی از کارشناسان بازار طلا در واقع هیچ چیز اساسی تغیر نکرده است. آنها می گویند که ما همیشه می دانستیم که قرار است واکسن کرونا تولید شود اما این دلیل کافی برای شکسته شدن قیمت طلا نمی باشد.

کارشناسان بازار همچنان معتقدند که قیمت طلا طی ماه های آینده افزایش قابل توجهی را مشاهده خواهد کرد چرا که شرایط اقتصادی هیچ تغییر قابل توجهی نداشته اند.

آنها می گویند که هم اکنون بیشتری کسانی که از این بازار سود می کنند سرمایه گذاران بلند مدت می باشند چرا که قیمت طلا در بلند مدت افزایش قابل توجهی را مشاهده خواهد کرد.

پیش بینی می شود که قیمت طلا طی دو سال آینده قیمت 3000 دلار در هر انس را نیز تجربه کند که این می تواند دلیل خوبی برای سرمایه گذاری های بلند مدت بر روی طلا باشد.

منبع: Kitco/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار