پیام تبریک ۱۳ آذر پدر بیمه های خصوصی

رییس کل بانک مرکزی طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود روز بیمه را به فعالان عرصه بیمه کشور تبریک گفت.
١۴ آذر, ١٣٩٩ جمعه ٠١:۵٨
کد خبر: ٢۶٨١٩٧

به گزارش بنکر (Banker«عبدالناصر همتی» دراین یادداشت افزود: ۱۳ آذر، «روز بیمه» مناسبت خوبی برای طرح اهمیت بیمه در زندگی آحاد مردم،  فعالین اقتصادی و تقدیر از تلاشگران این صنعت بزرگ است.

وی ادامه داد: بنده که ۱۵ سال، یعنی بیش از ثلث فعالیت بیمه بعد از انقلاب اسلامی، مسوولیت صنعت بیمه کشور را برعهده داشتم و از نزدیک در جریان زحمات و تلاش‌های مدیران، کارشناسان و سایر فعالین آن بودم این روز را به همه این عزیزان تبریک می‌گویم.

همتی یادآورشد: افزایش سطح شناخت و آگاهی مردم از بیمه و نیز توسعه کمی - کیفی خدمات بیمه‌ای به ویژه توجه به بیمه‌های زندگی، نقش مهمی در افزایش ضریب نفوذ بیمه دارد.

رییس کل بانک مرکزی گفت: گسترش بیمه‌های خصوصی، توسعه شبکه فروش و ارزیابان خسارت، ارتقای توان کارشناسی و علمی فعالان صنعت بیمه و تکیه بر فناوری‌های بیمه موتور توسعه این صنعت بوده و خواهد بود.

وی افزود: امیدوارم با فراهم شدن زمینه فعالیت گسترده بین المللی صنعت بیمه کشورمان، شاهد توسعه بیشتر آن به خصوص در بخش اتکایی باشیم.


2 دیدگاه
[2] بیمه عمر و تورم شدید - 11 دی, 1399 پنجشنبه 01:23
در کشوری که تورم در آن افسارگسیخته است ترغیب مردم به خرید بیمه های عمر درست نیست . وقتی حال عمومی اقتصاد کشور نامساعد است حتما بیمه گذران و خریداران بیمه های زندگی متضرر خواهند شد. بهترین نوع بیمه در شرایط کنونی اقتصاد کشور خرید پوشش بیمه ای از تامین اجتماعی است لااقل با افزایش تورم میزان مستمری پرداختی هم تا حدی افزایش می یابد. - پاسخ
[1] رویکرد اشتباه - 11 دی, 1399 پنجشنبه 01:19
بر اساس اصل قانون اعداد بزرگ ، رویکرد افزایش تعداد شرکت های بیمه در کشور کمکی به ارتقاء فرهنگ بیمه در کشور نکرد و متاسفانه زمینه رقابت ناسالم را نیز فراهم آورد. از نقطه نظر فنی بسیاری از شرکت های بیمه خصوصی می بایست با یکدیگر ادغام شوند . عملکرد شرکت بیمه توسعه نمونه ای کوچک از رویکرد اشتباه افزایش تعداد شرکت های بیمه ای خصوصی است . از طرفی بد نیست در خصوص صورتهای مالی این شرکت ها هم گزارشی تهیه شود . بسیاری از این شرکت ها زیان ده و ورشکسته هستند. - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker instagram3
نگاه بنکر
چهره های ماندگار