شماره شبا تهران شارژ

وزیر اقتصاد:خبرنگاران طلایه داران آگاهی اند

دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه ای کشور تبریک گفت.

به گزارش بنکر (Banker)،به نقل از روابط عمومی بانک رفاه،  پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است:
‏‎
                                                                              باسمه تعالی

هفدهم مرداد ماه هر سال که به مناسبت شهادت خبرنگار متعهد کشورمان محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار مزین گشته، به زیبایی، تجلی گر  تلاش های عاشقانه و خستگی ناپذیر عزیزانی است که با نگاه تیزبین و دقیق خود، تا پای جان در جستجوی حقیقت و پاسداری از مرز های روشنگری لحظه ای آرام و قرار ندارند.
خبرنگاران به عنوان طلایه داران آگاهی،  با تلاش بی‌وقفه خود‌ در  رشد و بالندگی جامعه نقش سازنده ای داشته و  روز خبرنگار، فرصت مناسبی را فراهم کرده تا ارزش نقش آفرینی فعالان این عرصه راهبردی، برای همگان تداعی و آشکار شود.
در حال حاضر که ملت عزیزمان تحت شدیدترین محدودیت ها و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا قرار دارند، در خط مقدم این دفاع اقتصادی، نگاه فنی و رویکرد نقادانه و تبیینی رسانه های گروهی نسبت به برنامه ها و اقدامات دستگاه ها بویژه وزارت امور اقتصادی و دارایی، به ایجاد فضایی امید بخش و اعتماد آفرین‌ در جامعه کمک خواهد نمود.
وزارت امور اقتصادی و دارایی علاوه بر اینکه در سال جاری و با تمام محدودیت ها، عملا عهده دار تأمین مالی ۹۰ درصد از بودجه کل کشور است، در راستای تقویت تولید و سرمایه گذاری، بطور جدی کارویژه هایی چون بهبود محیط کسب و کار، مولدسازی دارایی های دولت و هوشمند سازی اقتصاد را با هدف شتاب بخشی به سرعت حرکت بخش های پیشران اقتصاد و حل مسائل و مشکلات‌ مربوط به معیشت مردم، در دستور کار خود دارد.
در ادامه توصیه اینجانب این است، رسانه های گروهی، پیشبرد رویکرد «جهش تولید» را مبنای عمل و مطالبه عمومی خود قرار دهند تا از طریق این مسیر راهبردی، مقابله با محدودیت ها و تحریم های دشمنان، با تقویت بنیان های اقتصادی کشور به طور موثر محقق شود.
‎ بحمدالله فعالان عرصه رسانه ای کشور در رسانه ملی، خبرگزاری ها، مطبوعات ، سایت های خبری و شبکه های اجتماعی در پیشبرد اهداف تبلیغی و اطلاع رسانی حوزه اقتصادی کشور،  همکاران خوبی برای وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده اند، که لازم می دانم، ضمن تقدیر و تشکر از این جامعه فرهیخته و تبریک این روز بزرگ و همچنین عید سعید غدیر خم به آنان، از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان سختکوش عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکارعمومی و خانواده های گرامیشان،  آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون  مسألت نمایم.
‏‎
 

                                                                                 فرهاد دژپسند
                                                                         وزیر امور اقتصادی و دارایی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار