شماره شبا تهران شارژ

نحوه دریافت شماره شبا صادرات

با عرض سلام به تمام کاربران دوست داشتنی سایت بنکر

در این مقاله می خواهیم به شما نحوه دریافت شماره شبا بانک صادرات را آموزش بدهیم و با انواع تبدیل های آن بیشتر آشنا شویم.

قبل از هر چیز بهتره بدونیم که اصلا شماره شبا صادرات چیه و چه کاربردی داره؟

شماره شبا بانک صادرات چیست؟

شماره شبی عددی 24 رقمی هستش که شامل اعداد زیر میشه:

با ترکیب این اعداد و ساخت یک سری فرمول می تونیم شماره شبا خودمون رو داشته باشیم.

این عدد 24 رقمی طولانی برای نقل و انتقال های پایا و ساتنا استفاده میشه و با توجه به کارمزد پایین تری که نسبت به کارت به کارت داره از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستش

از طرفی اگر شما قرار باشه یارانه دریافت کنید یا هر نوع فعالیت دولتی انجام بدین، حتی دستگاه کارت خوان برای خودتون تهیه کنین حتما می بایست شماره شباتون رو در اختیار داشته باشین.

نحوه دریافت شماره شبا بانک صادرات

در ادامه می خوایم با نحوه دریافت شماره شبا بانک صادرات بیشتر آشنا بشیم.

شما برای دریافت شماره شبا بانک صادراتتون همونطور که گفتیم می تونین از طریق یه سری محاسبات ریاضی شماره حسابتون رو به شماره شبا تبدیل کنید ولی قطعا این محاسبه هم زمان زیادی از شما میگیره و هم ممکنه عددی که به دست میارین اشتباه باشه.

خیلی اوقات شما نیاز دارین که شماره شبا یک شخص دیگه رو به دست بیارین ولی قطعا شاید به شماره حساب طرف مقابلتون دسترسی نداشته باشین و این کار رو برای شما سخت میکنه.

در این پست می خوایم سرویسی رو به شما معرفی کنیم که با خیال راحت بتونین شماره شبا خودتون رو از طریق شماره حساب یا حتی شماره کارت به دست بیارین و از نام صاحب حساب هم مطمئن بشین.

دریافت شماره شبا صادرات با شماره حساب

تهران شارژ، سامانه آنلاین خرید بسته اینترنت و شارژ برای اینکه به تمام نیاز های کاربرانش پاسخ بده سرویس محاسبه شبا رو برای بسیاری از بانک ها به ویژه بانک صادرات راه اندازی کرده.

شما کافیه وارد وبسایت تهران شارژ بشین و بعد از ورود به صفحه اصلی وارد بخش محاسبه شماره بشین

 

بعد از اون بانک صادرات رو انتخاب کنین و شماره حسابتون رو وارد کنین.

بر روی محاسب شماره شبا کلیک کنین و شماره شبا خودتون رو دریافت کنید و در کنار اون نام صاحب حساب رو هم مشاهده می کنین که می تونین از درست بودن شماره شبا اطمینان حاصل کنین.

محاسبه شماره شبا صادرات از طریق شماره کارت

همونطور که قبلا گفتیم همیشه ما به شماره حسبامون دسترسی نداریم و شاید ساده ترین عددی که بتونیم برای نقل و انتقالات مالیمون به خاطر بسپاریم شماره کارت بانکی ماست.

تهران شارژ، با افتخار سرویس تبدیل شماره کارت به شماره شبا بانک صادرات رو هم فعال کرده که نیاز اصلی کاربر برای پیدا کردن شماره حساب رو مرتفع ساخته.

در ضمن سایت تهران شارژ علاوه بر شماره شبا، شماره حساب متصل به کارت رو هم به شما نمایش میده که خود این مسئله یعنی با یک تیر دو نشون زدن

نحوه محاسبه شماره شبا از طریق شماره کارت هم هماننده شماره حساب هست و باید مراحل بالا رو طی کنین تا به صفحه محاسبه گر شبا صادرات برسین

در صورتی که نیاز به محاسبه شبا دیگر بانک ها دارین، حتما به سایت تهران شارژ سر بزنین و از خدمات بی نظیرش استفاده کنین.

تهران شارژ سرزمین اینترنت و شارژ*******************************


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار