aron

مقدار دلارهای خانگی چقدر است؟

نماینده سابق شبستر در مجلس ضمن اشاره به ذخیره ارز توسط مردم در خانه‌ها، گفت: باید به این نکته توجه داشت که به‌دلیل مشکلاتی که تحریم‌ها در ماه‌های اخیر در حوزه‌های تولید و اشتغال ایجاد کرده، حدود ۲۴ تا ۳۰ میلیارد دلار ارز در خانه‌های مردم ذخیره شده است.
٢٠ آبان, ١٣٩٩ سه شنبه ٢٠:٣١
کد خبر: ٢۶٧٨۴۶

به گزارش بنکر (Bankerبه گفته آقاپور البته این امر طبیعی است چراکه شهروندان به‌دلیل ترس از کاهش ارزش دارایی‌هایشان (به‌دلیل کاهش ارزش پول ملی) اقدام به خرید و ذخیره ارز کرده‌اند؛ بنابراین حالا که نوساناتی در بازار ایجاد شده، می‌بینیم که رفتار این عده از مردم تاثیر بسزایی بر بازار ارز هم داشته است. وی افزود: همانطور که گفته شد انتظار می‌رود همزمان با فروکش کردن هیجانات پیرامون مسئله انتخابات ایالات متحده، در ۲ تا ۳ هفته آینده بازار به نقطه تعادل برسد.
وی با تاکید بر میل بازار به تعادل، تزریق دلار به بازار ارز را غیرضروری دانسته و به صمت گفت: باید توجه داشت که در این روزها بازار به‌شدت هیجانی است اما همانطور که پیش‌تر نیز تاکید کردم بازار ارز به‌زودی به نقطه تعادل و ثبات خواهد رسید، از همین رو معتقدم نیازی به تزریق ارز توسط بانک مرکزی هم نیست و بهتر است اجازه دهیم بازار خودش را تنظیم کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار