مشتری مداری،مهمترین اولویت موسسه ملل

مراسم معارفه دکتر سجادی به عنوان رئیس اداره کل حقوقی در محل سالن اجتماعات اداره مرکزی موسسه ملل با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین، روسای ادارات کل، مشاورین مدیرعامل و اعضای شورای حقوقی برگزار شد.

به گزارش بنکر (Banker)، مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در این مراسم ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر در کشور و همچنین بیماران مبتلای به کرونا و خانواده های هموطنان ارجمندی که عزیزانی را در اثر ابتلا به بیماری کوید 19 از دست داده اند ابراز امیدواری کرد که با عنایت خداوند متعال و لطف ائمه اطهار علیه السلام و توجه ویژه مردم به رعایت مسائل بهداشتی از شر ویروس منحوس کرونا به سلامتی عبور خواهیم کرد و به شرایط عادی باز خواهیم گشت.

وی  در ادامه توفیق روزافزون همه مردم عزیزمان را در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فیوضات این ماه عزیز و سراسر فیض خواستار شدند.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در ادامه با تبریک انتصاب دکتر سجادی و با ذکر روایتی از مولی امیرالمومنین نکات اخلاقی را به سمع و نظر حاضرین رسانده و اظهار داشت: همواره پیشگیری بهتر و راحت تر از درمان است و از این رو ضرورت دارد ریاست جدید اداره کل حقوقی و سایر همکاران در هر سمت و پستی در این راستا حرکت و نسبت به تدوین دستورالعمل های دقیق و برابر با قوانین از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کنند.
او خطاب به ریاست جدید اداره کل حقوقی فرمودند در روند رسیدگی به پرونده های حقوقی حفظ شان و آبروی افراد باید مدنظر قرار گرفته و تلاش شود تا از ارجاع پرونده ها به مراجع قضایی خودداری گردد چرا که در شرایط حاضر و حجم پرونده ها به عنوان یک وظیفه باید از ارجاع پرونده جدید به مراجع قضایی کاسته شود و در تعامل با بدهکاران پرونده ها حل و فصل و مختومه گردد.
جانشین پروری و تربیت نیروی انسانی ماهر و با دانش از نکات دیگری بود که ایشان به آن اشاره و تاکید داشتند.
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در بخش دیگری از صحبت های خود از خانم جعفرپور معاون اداره کل حقوقی که حدود ده ماه با حفظ سمت سرپرستی اداره کل حقوقی را نیز عهده دار بودند تقدیر کرد.
 گفتنی است دکتر حسنعلی سجادی رئیس اداره کل حقوقی دارای مدرک دکترا در رشته حقوق تجارت بین الملل و حقوق جزا هستند و پیش از این نیز در بانک صادرات ایران مشغول به فعالیت بوده و دارای سوابق و تجارب ارزشمند کاری هستند که قطعا حضور ایشان در موسسه موجب پیشرفت بهتر امور خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار