شماره شبا تهران شارژ

قیمت طلا به 1700 دلار باز خواهد گشت؟

با وجود اینکه طی روز گذشته قیمت طلا با رشد نسبتا خوبی مواجه شد و بخشی از افت قیمت خود را جبران کرد اما همچان زیر 1700 دلار است و فقط توانست خود را به آن نزدیک کند.

به گزارش بنکر (Banker)، امروز صبح نیز طلا با یک کاهش قیمت جزئی مواجه شد و قیمت آن در لحظه نوشتنن این متن 1694 دلار به ازای هر انس است.

میانگین تحرک طلا طی پنجاه روز اخیر معادل 1709.10 دلار است که با 1451 دلار شروع شده و با 1788 دلار به پایان می رسد. در حالی که قیمت طلا توانایی رسیدن به نزدیکی 1709 دلار را ندارد در روز گذشته برای دقایقی به 1705 دلار رسید که بسیار قابل توجه است اما پس از آن نمودار منفی شده و صبح امروز به زیر 1700 دلار بازگشت.

نکته قابل توجه دیگر این است که با وجود حمایت بسیار بالا و توان تجاری زیادی که دیروز در بازار طلا وجود داشت نتوانست به 1700 دلار به شکل پایدار برسد در حالی که طلای 1700 دلاری در هفته های پیش کمینه سطح قیمت طلا را شکل می داد.

براساس گزارش tala،احساساتی که در بازار به وجود آمد و باعث افزایش قیمت طلا شد بر این فرض بنا شده بود که اگرچه به نظر می رسو شرایط ناشی از همه گیری بیماری کووید-19 در حال طی کردن مسیر خود و گذشتن است اما اما بهبودی اقتصادی جهانی هنوز حتی آغاز هم نشده ست.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار