شماره شبا تهران شارژ

قیمت سکه و دلار افزایشی شد

همراه با افزایش قیمت انس طلا از صبح امروز، قیمت سکه افزایش نسبتا قابل توجهی یافت. از طرف دیگر صرافی ملی نیز قیمت دلار را افزایش داده که در نتیجه آن دلار در مرز 23 هزار تومان قرار گرفت.

به گزارش بنکر (Bankerهرچند امروز صرافی ملی بالاخره حاضر شد قیمت دلار خود را افزایش دهد اما دلار در بازار نسبتا کاهشی بود و بر روی قیمت 23,500 تومان ایستاد. این در حالی است که قیمت دلار در روز گذشته حتی مرز 24 هزار تومان را پشت سر گذاشت.
با اعلام آمار اقتصادی آلمان ریت یورو - دلار افت کرد و به علت عدم استقبال اولیه معامله گران از خرید طلا،  بازارهای سهام جهان ( بخصوص آسیا ) سبزپوش شدند.

علت اصلی سبز شدن بورس جهان برنامه های محرک اقتصای آمریکاست که پتانسیل جبران مشکلات حاصل از کرونا را دارد. با این حال اونس سهم خود از بازار را کسب کرد تا وارد کانال 1860 دلاری گردد.

سکه تهران با تخلیه حباب خود بدنبال تست کانال 10800 تومان قرار دارد که مهم ترین مرز حساس سکه خواهد بود تا به کانال 11 میلیون تومان برسد.

هرچند سکه برای اینکه بتواند قیمت خود را در بالای 10800 تومان تثبیت کند نیازمند دلار قوی تر بازار و اونس بالای 1870 دلار است.

کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت انس طلا در یک مسیر افزایشی قرار داشته و در زوز های آینده شاهد افزایش بیشتر آن باشیم.

در واقع انس طلا در حال حاضر با ضعیف شدن شاخص دلار در مسیر افزایشی قرار گرفته است اما برای آنکه بتواند مقاومت 1870 دلاری بشکند نیاز به یک کاتالیزور قوی تر دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار