شماره شبا تهران شارژ

قیمت دلار در بازار باز هم افزایش یافت

برخلاف صرافی ملی که تمایل چندانی برای افزایش قیمت دلار از خود نشان نمی دهد، دلار در بازار افزایش بسیار زیادی را تجربه کرده است و در آستانه ورود به کانال 24 هزار تومان می باشد.

به گزارش بنکر (Bankerاین در حالی است که بازارساز نرخ فروش دلار را تا این لحظه بدون تغییر گذاشته و نرخ خرید آن را در یک مرحله 450 تومان کاهش داده تا به 21,480 تومان برساند. نرخ فروش نیز 22,430 تومان است.
بازارساز امروز دلار نیمایی را در کانال 22 هزار تومان اندکی افزایش داد و این به معنی افزایش دلار بازار نیست.

اگر حواله درهم وارد کانال 6400 تومان گردد کمک بزرگی به بازار خواهد کرد. از طرفی با اینکه صرافی ملی با توجه به دلار پشت خطی دیشب حدود بیش از 800 تومان با بازار فاصله دارد روند این افزایش را به رسمیت نشناخت تا بازار کماکان ناشناخته باقی بماند.

بنظر می رسد از دید بازارساز نرخ فعلی حواله درهم در دبی به علت وجود خالي فروش ها و نبود درهم، بیشتر جنبه کاغذی به خود گرفته و بازارساز نرخ های فعلی را به رسمیت نمی شناسد.

در استانبول هم بعلت تعطیلی تهیه لیر با مشکل مواجه هست، لذا بازارساز در حال حاضر تغییری در نرخ خود ایجاد نکرده و لازم است معامله گران خرید و فروش خود را بدرستی مدیریت کنند.

معامله گران کف درهم را در محدوده 6040 تومان تا 6340 تومان در نظر بگیرند تا حد ضرر معاملات را پوشش دهد. میانگین قیمت نقدی و حواله درهم تهران و آکسارای استانبول در محدوده 6440 تا 6540 تومان قرار داده شود تا به دلار 23500 تومان برسید. دلار در قیمت 21000 تا 24900 به عنوان کانال های ناشناخته محسوب می گردند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار