شماره شبا تهران شارژ

غیرحضوری از بانک قرض الحسنه رسالت دسته چک بگیرید

مشتریان بانک قرضالحسنه رسالت می توانند با انتخاب درگاه های الکترونیک(پیشخوان رسالت)، غیرحضوری درخواست صدور دسته چک دهند.

به گزارش بنکر (Bankerمدیرخزانه داری ومبادلات بانک قرض الحسنه رسالت با بیان این خبرگفت: مشتریان میتوانند از طریق اینترنت بانک و موبایل بانک با ورود به پیشخوان رسالت و با صرفهجویی در زمان ؛ هزینه و سرعت در کار(رضایتمندی مشتری) درخواست دسته چک داده و  از  مزایای این طرح بهرهمندشوند.
هادی گرمابدری با بیان اینکه در حال حاضر بانک قرض الحسنه رسالت نخستین و تنها بانکی است که درخواست غیرحضوری دسته چک را عملیاتی کرده است؛ افزود: با توجه به تحقق بانکداری دیجیتال و افق 1400این بانک مبنی بر بانکداری بدون شعبه؛ اهمیت  این طرح در بانکداری اجتماعی و در شهرهای بدون شعبه بسیار قابل محسوس است.
به گفته وی پیش از این مشتریان(اعضا) برای درخواست دسته چک به شعبه مراجعه می کردند که با عملیاتی شدن این درخواست به صورت غیرحضوری ؛ تمام فرایندها در مرکز خزانه داری و مبادلات انجام می گیرد.
گرمابدری گفت: بعد از ثبت درخواست ؛دسته چک مشتریان استان تهران بعد از دو روز و سایراستان ها بین دو تا سه روز کاری به آدرس آنها ارسال خواهد شد.
وی اجرایی شدن طرح تحویل دسته چک در آدرس مشتریانرا پیش از این عملیاتی شده بود را گامی دیگر از خدمات مجازی بانک قرض الحسنه رسالت در تحقق بانکداریدیجیتالبرشمرد و اظهارداشت: درآیندهای نزدیک نیز  رفع سوءاثر چک در این بانک غیرحضوری می شود.


4 دیدگاه
[4] محمد راهبری - 00/01/29 يكشنبه 18:31
[3] جلال - 99/11/20 دوشنبه 17:22
دست‌چک‌میخوام - پاسخ
[2] حسن اجورلو - 99/05/16 پنجشنبه 12:19
عالی - پاسخ
[1] فاطمه سلطان رمضانپور - 99/03/21 چهارشنبه 00:07
دوهفته از درخواست دسته چک گذاشته تاکنون ارسال نشده لطفا جوابگو باشید - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار