عجیب ترین راه های پول در آوردن

امروزه پول در آوردن و کسب درآمد برای بسیاری از افراد تبدیل به یکی از مهم ترین اهداف زندگی شده است. خوب یا بد برخی افراد برای پول دراوردن دست به کار های بسیار عجیبی می زنند.

برخی از این کار ها شاید چندان هم بد نباشند و حتی افرادی باشند که بخواهند آن را امتحان کنند. اما برخی نیز بسیار غیر واقعی و گاهی ناراحت کننده به نظر می رسد.

1. برخی از افراد به دیگران پول می دهند تا با آنها دوست شده، بیرون بروید و حتی با یکدیگر غذا و نوشیدنی صرف کنید. این موضوع چندان خوشایند به نظر نمی رسند اما امروزه تبدیل به یک راه کسب درآمد شده است.

البته این کار همیشه بد نیست. گاهی افراد هنگام مسافرت به فردی دیگر پول می دهند تا با وی همراه شده، مکان های تفریحی و تاریخی را به او نشان داده و درباره آنها توضیح دهد. به صورت میانگین این کار ساعتی 10 دلار درآمد دارد.

2. یکی دیگر از راه های عجیب کسب درآمد انجام بازی های رایانه ای است. برای مثال برخی از شرکت ها برای بازی کردن نسخه های تست بازی های رایانه ای جدیدشان هزینه زیادی پرداخت می کنند.

3. فروش هوا یکی دیگر از راه های عجیب کسب درآمد است. برخی از افراد شروع به فشرده سازی هوای حومه شهر ها کرده و آن را می فروشند. با توجه به اینکه روز به روز به آلودگ هوای شهر های بزرگ افزوده می شود مشتریان زیادی نیز پیدا کرده اند.

4. اگر شما آنقدر خوش شانس باشید که در یکی از شرکت های تولید کننده وسایل خواب مانند تشک به عنوان تست کننده استخدام شوید می توانید با خوابیدن کسب درامد کنید. این افراد وظیفه دارند بر روی محصولات جدید تخت خواب استراحت کرده و نظر خود را اعلام کنند.

5. تست کردن غذا برای شرکت های تولید کننده مواد غذایی یکی دیگر از راه های کسب درآمد است. هرچند این به عنوان یک کار دائم در نظر گرفته نمی شود اما می تواند درآمد اضافه خوبی داشته باشد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار