طلا ضعیف تر از چند ماه اخیر

از چند ماه گذشته و با شیوع ویروس کرونا طلا شروع به افزایش قیمت کرده و تا حدود بسیار زیادی افزایش یافت. اما اکنون به نظر می رسد که این رشد کند شده و حتی رویه ای نزولی به خود گرفته است.

به گزارش بنکر (Bankerطلا در حال حاضر 1915 دلار می باشد و به طور کلی در حال حرکت میان 1912 تا 1920 دلار می باشد که دارای حمایت های بسیار قوی می باشد.

طلا طی روز های اخیر به 1962 دلار رسید اما پس از آن برای چهار روز متوالی کاهش یافته و به 1915 دلار در امروز رسید. هر چند در روز های گذشته شاهد 1910 دلاری شدن طلا نیز بودیم.

دلیل ضعف این روز های طلا را می توان بالا رفتن ارزش دلار دانست که باعث شده است تا بازار های خطر پذیر رونق بیشتری گرفته و طلا کاهش یابد.

یکی دیگر از دلایل کاهش بیشتر قیمت طلا در امروز را می توان دست نگه داشتن سرمایه گذاران از خرید طلا دانست. دلیل این موضوع سخنرانی رئیس فدرال رزرو جروم پاول می باشد که فردا بعد از ظهر به وقت ایران خواهد بود.

سرمایه گذاران می خواهند پیش از هر گونه سرمایه گذاری نظرات آقای پاول درباره آینده طلا را دنبال کنند تا بتونند آینده اقتصاد و البته بازار را متوجه شده و آن را پیش بینی کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار