طلا رشد خواهد کرد، اما چقدر؟

پس از فروکش کردن احساسات سرمایه گذاران نسبت به بهبود وضعیت اقتصاد آمریکا و رد V شکل بودن بحران اقتصادی اخیر توسط فدرال رزرو آمریکا طلا طی هفته گذشته در پیش بینی های جدید انتظار می رود که قیمت طلارشد بیشتری را از خود نشان دهد.

به گزارش بنکر (Banker)، در حالی که این متن نوشته می شود قیمت هر انس طلا 1730 دلار می باشد و حالت نسبتا پایداری را از خود نشان می دهد. طی هفته گذشته طلا رشدی پایدارداشت و از 1685 دلار به 1740 دلار و سپس در انتهای هفته و قبل از بسته شدن بازار 1730 دلار شد.

اکثر کارشناسان بازار طلا پیش بینی می کنند که در هفته پیش رو قیمت طلا حالتی صعودی را از خود نشان دهد و همچنان رشد کند اما هنوز هم تردید های بسیاری درباره اینکه طلا چقدر رشد کند وجود دارد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که هنوز بسیار زود است که 1800 دلار شدن طلا را پیش بینی کنیم.

عدم بالا رفتن تورم میتواند قیمت طلا را در حال حاضر به صورت نسبتا پایداری حفظ کند اما در دامه و با ایجاد تورم این امیواری وجود دارد که قیمت طلا افزایشی بسیار زیاد را از خود نشان دهد.

به نوشته طلا، در حال حاضر به دلیل تشدید نگرانی ها بابت موج دوم بیماری کووید-19 نیز قیمت طلا رشد بیشتری خواهد داشت.

در مجموع اگر بخواهیم چند روز آینده قیمت طلا را پیش بینی کنیم فضای نسبتا پر از نوسان، رفت و برگشتی و در مجموع رشد را برای قیمت طلا پیش بینی خواهیم کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار