شماره شبا تهران شارژ

طلا بیشتر از این ارزان نخواهد شد

اگر طی این ماه های اخیر قیمت طلا را دنبال کرده اید احتمالا متوجه شده اید که طلا طی روز ها و هفته های اخیر سقوط بسیار شدیدی را از خود نشان داده و قیمت آن تا حد قابل توجهی کاهش یافته است.

به گزارش بنکر (Bankerبرخی از کارشناسان معتقدند که سقوط قیمت طلا دیگر متوقف خواهد شد و قیمت آن پایین تر نخواهد رفت.

قیمت هر انس طلای جهانی در حال حاضر 1787 دلار می باشد که طی آخر هفته گذشته با شکستن سطح 1800 دلار وارد کانال 1700 دلار شده و توانست به پایین ترین سطح در ماه های گذشته برسد.

آلن کوربانی - کارشناس بازار - گفت که وی معتقد است طلا سقوط های بسیاری داشته است اما اینجا پایان راه سقوط های شدید قیمت طلا بوده و با ورود به سال آینده قیمت طلا افزایش خواهد یافت.

وی معتقد است که در سال آینده قیمت طلا به دلیل کاهش شدید ارزش دلار تا 2500 دلار نیز افزایش خواهد یافت. وی معتقد است که مهم ترین دلیل افزایش قیمت طلا طی سال آینده کاهش ارزش دلار خواهد بود.

بسته محرک مالی و افزایش میزان تورم باعث کاهش ارزش دلار طی سال آینده خواهند شد و در نتیجه آن بسیاری از کارشناسان معتقدند که افزایش قیمت طلا را در پی خواهد داشت.

هرچند بسیاری از کارشناسان افزایش قیمت طلا 2500 دلار را بعید می دانند اما می توان گفت که اکثریت آنها به 2000 دلاری شدن طلا برای بار دیگر اعتقاد داشته و آن را پیش بینی می کنند.

منبع: Kitco/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار