طلا‌های آب شده نخرید

دبیر اتحادیه طلای تهران در توصیه‌ای به مردم گفت: در سال رونق تولید بهتر است که مردم از خرید طلا‌های آب شده خودداری کنند و به ازای آن مصنوعات طلا یا سکه بخرند. متقاضیان با خرید مصنوعات طلا به تولید و اشتغالزایی کشور کمک می‌کنند.

به گزارش بنکر (Bankerنادر بذرافشان در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است قیمت طلا در ماه‌های پایانی سال ارزان شود؟ به پارسینه گفت: خوشبختانه از هفته گذشته تاکنون ثبات در بازار طلا حکم‌فرماست. هر چند که برخی تحلیلگران خارجی معتقدند که قیمت انس جهانی طلا گران می‌شود اما معتقدیم چنانچه بانک مرکزی همانند هفته گذشته بتواند قیمت دلار را ثابت نگه دارد قیمت طلا در بازار داخل گران نخواهد شد.

وی افزود: آنچه به نظر می‌رسد این است که قیمت طلا در تا پایان این هفته نیز روند باثباتی‌تری دارد و بازار طلا دچار نوسان شدید قیمت‌ها نخواهد شد.

وی با اشاره به آخرین قیمت طلا اظهارکرد: براساس آخرین معاملات انجام شده قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۵ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت هر سکه تمام بهار آزادی چهار میلیون و ۸۸۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و ربع سکه به قیمت یک میلیون و ۴۶۰ هزار تومان رسیده است. با این حال سکه ۳۰ هزار تومان و نیم سکه نیز حدود ۵۰ هزار تومان حباب دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار