شماره شبا تهران شارژ

صعود قیمت طلا و دلار

قیمت طلا و دلار از روز گذشته صعود های قدرتمندی را آغاز کرده و توانست به سطوح بسیار بالایی برسد. به نظر می رسد حداقل در حالحاضر دوران کاهشی بازار به پایان خود رسیده است و قیمت ها افزایشی شده اند.

به گزارش بنکر (Bankerدیروز فاند آمارهای اقتصادی همزمان با شروع بکار بایدن و امیدواری به تسریع در بسته های حمایتی کرونایی اونس را وارد کانال 1870 دلاری کرد. اما در سایر بازارهای موازی هنوز تصویر شفافی از وضعیت در دوره بایدن وجود ندارد.

از سویی افزایش هزینه‌های حمایتی میتواند به سود این بازارها تمام شود ولی از طرفی هزینه چنین حمایت هایی در نهایت می تواند با افزایش نرخ مالیات، سبب کاهش سود این شرکتها شود.

لذا کانال 1870 دلاری در پنجشنبه ای که دلار آن در معاملات پشت خطی شب قبلش وارد کانال 23,200 گردید با حدود 1000  تومان افزایش نسبت به روز قبل، روند سکه و طلای تهران را بیشتر متاثر خود خواهد ساخت.

با کلوز دلار در معاملات پشت خطی دیشب در مرز 23,200 تومانی و همچنین کلوز صرافی ملی در 22,750 اختلاف 450 تومانی عددی نیست که بازارساز بتواند از آن چشم پوشی کند.

به رسمیت شناختن کانال 23 هزار تومان با نرخ حواله درهم در بالای کانال 6400 تومان ارتباط مستقیم دارد. افزایش 980 تومانی دیروز بازار با افزایشی 960 تومانی صرافی ملی تقریبا برابری می کند.

با این حال ورود دلار به کانال 23 هزار تومان در روز تعطیلی بورس بسود دلار نیمایی هم شد تا اختلاف خود را بعدد ۱۱۰ برساند. رشد دیروز دلار به معنای خروج موقتی بازار از مسیر نزولی تعبیر می گردد.

منبع: tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار