شماره شبا تهران شارژ

سکه دوباره به فاز نزولی برگشت

سکه امامی بعد از اینکه روز سه‌شنبه را با روند صعودی آغاز کرد و به پایان برد، دیروز دوباره فاز نزولی گرفت و از خط مقاومتی 12میلیون هم پایین‌تر آمد.

به گزارش بنکر (Banker بعد از آغاز هفته جنجالی اونس جهانی، صعود بهای طلا در بازارهای جهانی دیروز نیز همچنان ادامه یافت و حتی رقم غیرقابل پیش‌بینی 1860دلار نیز بر تابلوها نقش بست. بهای اونس دیروز با درصد ناچیزی عقب‌نشینی از این رقم در نزدیکی آن و در رقم 1859دلار باقی ماند.

روز سه‌شنبه قیمت‌ها در بازار طلای تهران نیز تحت‌تأثیر جهش بهای اونس، روند افزایشی یافت تا جایی که بعد از 2ماه قیمت هر مثقال طلا در بازار تهران به نزدیک‌ترین فاصله تا 5میلیون تومان رسید. دیروز اما این روند صعودی متوقف شد و با وجود ادامه رشد طلای جهانی، دلار با کاهش قیمت خود به‌عنوان عاملی مؤثرتر از اونس، بازار طلا و سکه را نیز دوباره به فاز کاهشی برد.
براساس اطلاعات سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران، تا ساعت16:30 روز چهارشنبه در بازار طلای تهران هر قطعه سکه طرح جدید با 300هزار تومان کاهش 11میلیون‌و950هزار تومان قیمت خورد. هر قطعه طرح قدیم نیز با 50هزار تومان کاهش به 11میلیون‌و600هزار تومان رسید.

نیم سکه بدون تغییر قیمت 6میلیون‌و400هزار تومان قیمت خورد. ربع سکه با کاهش 50هزار تومانی 4میلیون‌و300هزار تومان قیمت خورد و هر قطعه سکه یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت در 2میلیون‌و400هزار تومان ثابت ماند. همزمان، قیمت هر گرم طلای 18عیار با 7هزار تومان کاهش، به یک‌میلیون‌و131هزار تومان رسید و هر مثقال طلا با قیمت 4میلیون‌و900هزار تومان معامله شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار