سکه امامی روند صعودی دارد یا نزولی ؟

روز سه شنبه قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی ها افزایش داشت و به 13050 تومان رسید. از سویی شاهد افزایش قیمت در نرخ یورو بودیم.

به گزارش بنکر (Banker)، محمدرضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر از آغاز تحولی عظیم از شکوفایی ایران دارد. وی تصریح کرد: طرح بانکداری جمهوری اسلامی که هم اکنون در مجلس مطرح شده است باید ضمانت اجرایی مرتبط با هر بخش در قالب ضوابط و مقررات اجرایی نسبت به آن تهیه و تدوین شود. 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: اصلاحات در هیات انتظامی، ترکیب هیات انتظامی و تشکیل هیات بدوی در مجموعه اصلاح شده طرح بانکداری جمهوری اسلامی دیده شده است ضمن اینکه نحوه انتخاب قضات و اختیارات قوه قضاییه در این طرح هم وجود دارد. 
پورابراهیمی خاطرنشان کرد: اصلاحات در حوزه نظارت بر فعالیت‌های بانک مرکزی در طرح مذکور دیده شده است، ولی اگر بخواهیم اجرای احکام حوزه نظارت بر فعالیت‌های بانک مرکزی عملیاتی شود نیازمند سازمانی مستقل هستیم که بتواند اختیارات خود را از یک جایگاه قانونی بگیرد. ولی تقلیل این سازمان به عنوان یک معاونت برای نظارت بر این موضوع قطعا نمی‌تواند اهداف اصلی و مدنظر ما را دنبال کرده و تحقق پیدا کند. 
به نوشته سایت طلا، روز گذشته قیمت سکه امامی پس از نزول و برخور به سطح حمایت ما به سمت بالا بازگشت و به سطح هدف ما در ۴۵۰۹۰۰۰ رسید. اندیکاتور RSI ( شاخص قدرت نسبی) در حال نوسان بالای خط میانی می باشد و سعی در کسب مومنتوم کافی برای ادامه حرکت دارد. 
سطح مقاومت ۴۵۰۹۰۰۰ مقاومت زیادی در برابر قیمت ایجاد کرده است از اینرو انتظار بازگشت قیمت از این سطح تا سطح حمایت ۴۴۶۶۰۰۰ را خواهیم داشت. 
برای دوره های پیش رو پس از نوسان و نزول در انتظار ادامه صعود قیمت تا سطح ۴۵۲۶۰۰۰ و پس از آن ۴۵۴۵۰۰۰ تومان خواهیم بود.

مقاومت ۱: ۴۵۰۸۰۰۰
مقاومت ۲: ۴۵۴۶۰۰۰
مقاومت ۳: ۴۵۸۳۰۰۰
حمایت ۱: ۴۴۶۵۰۰۰
حمایت ۲: ۴۴۲۳۰۰۰
حمایت ۳: ۴۳۸۰۰۰۰


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار