شماره شبا تهران شارژ

سود هر سهم بانک کارآفرین افزایشی شد

بانک کارآفرین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۱۵۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده که سود هر سهم ۱۳۹ اعلام شده بود، از افزایش ۱۲ ریالی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش بنکر (Banker بانک کارآفرین با سرمایه ۲۶ هزار و ۸۴۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک کارآفرین در دوره یاد شده، مبلغ ۴ هزار و ۴۴ میلیارد و ۷۷۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۵۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۱ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۵۸ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۳ هزار و ۱۰۵ میلیارد و ۹۳۰۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده بانک کارآفرین نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، افزایش ۱۲ ریالی در سود هر سهم مشاهده می شود. بر اساس گزارش حسابرسی نشده بانک کارآفرین، سود هر سهم ۱۳۹ ریال و سود خالص، ۳ هزار و ۷۴۲ میلیارد و ۸۱۷ میلیون ریال اعلام شده است.

همچنین در صورت‌های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به دوره ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ بانک کارآفرین، سود هر سهم با افزایش ۸۰ درصدی نسبت به دوره مشابه، مبلغ ۲۲۵ ریال و سود خالص ۶ هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "وکار" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۹۴ ریال و سود خالص را ۸۰۰ میلیارد و ۳۴۱ میلیون ریال قید کرده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار