شماره شبا تهران شارژ

سود خوب در جیب خریداران سکه

سکه بازانی که در ۲ روز ابتدایی هفته در موقعیت خرید قرار گرفتند، امروز مزد ریسک خود را می‌توانند دریافت کنند.

به گزارش بنکر (Bankerسکه دیشب در معاملات پشت خطی تا محدوده ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نفوذ کرد، حال آنکه حدود ساعت ۵ بعدازظهر دیروز در محدوده ۱۰میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قرار داشت.

برخی معامله گران سکه بدون توجه به عوامل بنیادی دلار و اونس طلا، از ابتدای هفته در موقعیت خرید قرار گرفته بودند و تحت تاثیر این اتفاق، حباب سکه به بالای محدوده ۵ درصدی رفته بود. با توجه به رشد شبانه و احتمال افزایش بیشتر نرخ در ابتدای روز جاری، می‌توان گفت، خریداران روزهای قبل سکه، مزد خود را با کسب سود احتمالی مناسب دریافت کرده‌اند.


نقش اونس طلا در نوسان سکه

امروز بازارهای جهانی آغاز به کار خواهند کرد و در صورتی که اونس طلا بتواند به نزدیک محدوده هزار و ۸۵۰ دلاری برسد، می‌تواند به سرعت رشد نرخ سکه اضافه کند. نقش اونس طلا در معاملات سکه بیشتر محرک بوده است تا تعیین‌کننده قیمت.

در واقع نقش اساسی در جهت دهی به بازار سکه را نوسان نرخ دلار بازی کرد. در صورت عبور دلار از مرز ۲۵هزار تومانی، سکه می‌تواند حتی به بالای محدوده ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار توانی برود. سکه در معاملات پشت خطی دیروز از سد مقاومتی مهم ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی عبور کرد و تثبیت بالای این عدد، می‌تواند خریداران بیشتری را به بازار بیاورد. با این حال، ممکن است گروهی از سکه بازان رو به سوی سودگیری بیاورند و روند افزایشی بازار را تعدیل کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار