شماره شبا تهران شارژ

سه اولویت و برنامه های بانک رفاه اعلام شد

با وجود پتانسیل های بسیار زیاد در منطقه شهداد، متأسفانه با موجی از محرومیت رو به رو هستیم؛ در صورتی که با ایجاد زیر ساخت های توسعه ای و تولیدی در این منطقه اقدامات لازم صورت گیرد، شاهد توانمندی بیش از پیش مردم برای خود اشتغالی و درآمدزایی و در نهایت توسعه پایدار خواهیم بود.

به گزارش بنکر (Banker للـه گانی مدیرعامل این بانک در جلسه شورای اداری شهرستان شهداد استان کرمان که با حضور جمعی از مسئولان عالی اجرایی استان و شهرستان برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: بانک رفاه علاوه بر انجام ماموریت های ویژه خود و کسب سود به عنوان یک بنگاه اقتصادی، ایفای تعهدات اجتماعی در قالب کمک به رونق تولید، اشتغالزایی و محرومیت زدایی در مناطق محروم را در دستور کار خود قرار داده است و تمامی تلاش و کوشش خود را مصروف می دارد تا در مسیر جهش و رونق تولید از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود بهره برداری نماید.
وی افزود: بانک رفاه بر همین اساس اقدام به استقرار مرکزی تحت عنوان مرکز حمایت اجتماعی و اشتغال زایی مناطق محروم کرده که در اولین گام حضور در استان سیستان و بلوچستان، کمک های بلاعوض و اعطای تسهیلات قرض الحسنه به ویژه در حوزه هایی همچون دامپروری و آب رسانی بوده است.
للـه گانی در ادامه به زمینه های موجود برای کمک به توسعه و محرومیت زدایی استان پرداخت و گفت: با انجام مطالعات زمینه ای و بررسی های لازم توسط مسئولان شهرستان، بانک رفاه از آمادگی برای ارائه خدمات و کمک های لازم برای محرومیت زدایی برخوردار است.
همچنین، مدیرعامل بانک رفاه در نشستی با حضور دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، به مسائل، مشکلات و چالش های مشتریان بانک در این استان رسیدگی کرد.
دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با قدردانی از عملکرد بانک درحوزه های مختلف به ویژه تولید، اشتغال و مسئولیت های اجتماعی گفت: در سفر استانی مدیرعامل بانک رفاه و هیأت همراه اتفاقات بسیار خوبی رقم خورد و با اهتمام و برنامه هایی که این بانک در زمبنه حمایت از توسعه پایدار، کمک به رفع موانع تولید، حمایت از بنگاه های تولیدی به ویژه در مناطق کم برخوردار دارد، ان شاء الله به زودی شاهد تحولات مثبت و سازنده ای در استان خواهیم بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار