شماره شبا تهران شارژ

سقوط قیمت طلا به پایان رسیده است

در روز های اخیر بازار شاهد سقوط بی سابقه قیمت طلا بود که باعث شد تا قیمت ها به شکل قابل توجهی کاهش یابد. اما هم اکنون این سقوط ها متوقف شده و قیمت طلا در بالا تر از روز های گذشته قرار گرفته است.

به گزارش بنکر (Bankerدر حال حاضر امید ها به توافق مالی ایالات متحده کاهش یافته است و در عین حال انتخابات آمریکا به مرحله حساس و خطرناکی رسیده است که باعث شده تا بار دیگر تقاضا برای دلار افزایش یابد.

همچنین مقامات ارشد آمریکا نیز اطلاعات و اتهاماتی را نسبت به دخالت ایران و روسیه در انتخابات آمریکا منتشر کرده که باعث متشنج شدن بیشتر بازار شده است.

در همین حال ترامپ به دموکرات ها تهمت زده است که آنها در مسیر تصویب بسته محرک مالی در حال سنگ اندازی می باشند و این باعث به وجود آمدن تردید هایی نسبت به تصویب این بسته محرک مالی شده است.

اما همچنان می توان گفت که احساسات قوی نسبت به فلز زرد باعث شده است که این فلز از هر گونه ریزش مصون بماند و قیمت آن نیز افزایش یابد.

حال اگر از نظر فنی به نمودار های طلا نگاه کنیم می توانیم بگوییم که مهم ترین نقطه مقاومت طلا سطح 1920 دلاری می باشد که طلا در حال حرکت به سمت آن است.

اگر طلا بتواند این نقطه مقاومت را شکسته و به سمت بالا تر حرکت کند در نقاط 1925 دلار، 1928 دلار و 1938 دلار با مقاومت های نسبتا قدرتمندی برخورد خواهد کرد.

همچنین اگر قیمت طلا شکسته شده و به سمت پایین حرکت کند اولین پشتیبانی آن در نقطه 1909 دلار رقم خواهد خورد. نقاط حمایت بعدی طلا بر اثر سقوط بیشتر نیز 1904 دلار و 1896 دلار خواهد بود.

منبع: fxstreet/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار