سقوط قیمت سکه ادامه دار می شود؟

با انتشار اخبار برجامی در روز گذشته، سکه و دلار سقوط شدیدی را از خود نشان دادند اما با کمرنگ شدن این اخبار قیمت ها برای بار دیگر صعودی شده و افزایش یافتند.

به گزارش بنکر (Bankerاگر روند صعودی اوراق قرضه آمریکا شتاب نگیرد اونس طلا می تواند افزایشی بماند با این حال کلوز اونس در 1731 با کمک دلار در مرز 25 هزار تومان توانستند سکه را در روز گذشته به مرز حمایتی 10800 تومان برگردانند.

فاند هیجانی نشست وین اتریش حمایت دلار داخلی از سکه را سست کرده بود تا سکه کانال های حمایتی 11200 تومان و سپس 11 میلیون تومان را از دست بدهد و وارد کانال 10 میلیونی گردد.

سکه برای کاهشی شدن باید از حمایت مهم 10800 تومان عبور کند و حباب 600 هزار تومانی می گوید سکه بازان کماکان به روند مذاکرات وین چشم بسته اند.

امروز دوشنبه بانک های مرکزی اکثر کشورها به علت عید پاک تعطیل هستند و مهمترین فاند اونس انتشار شاخص بخش خدماتی در ساعت 18:30 خواهد بود.

دیروز سکه‌های کوچک به علت حباب بالا به افزایش دلار واکنش نشان ندادند، حبابی که نیم سکه و ربع سکه دارند در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد،‌ آن ها را به سوی نرخ‌ های پایین‌ تر هدایت خواهد کرد.

معامله‌ گران سکه ‌های کوچک امیدوارند مذاکرات فردا سه‌‌شنبه در وین به نتیجه خاصی نرسد و بتوانند سکه‌های خود را در همین سطوح قیمتی به فروش برسانند.

ولی اگر اتفاق خاصی در اتریش رخ دهد،‌ احتمال اینکه ربع سکه و نیم سکه افت بیشتری را نسبت به سایر دارایی‌ها تجربه کنند، بیشتر خواهد بود.

اونس طلا امروز با اصلاح قیمت وارد کانال 1720 دلار گردید لذا محدوده کانالی 10700 تومان تا 10800 تومان برای سکه و محدوده 24500 تا 25100 تومان برای سقف دلار تهران قابل پیش بینی است.

منبع: tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار