شماره شبا تهران شارژ

سازمان تامین اجتماعی ورشکسته است؟

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: ذخایر و منابع سازمان تامین اجتماعی نشان می‌دهد که بر خلاف ادعای کارشناسان خارج‌نشین، این سازمان ورشکسته نیست.
99/07/09 چهارشنبه 10:26
کد خبر: 267251

به گزارش بنکر (Bankerمدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با بیان اینکه ذخایر و منابع این سازمان نشان می‌دهد تامین اجتماعی بر خلاف ادعای کارشناسان خارج‌نشین، ورشکسته نیست، تاکید کرد: حداقل تا پنج سال آینده خطری برای تامین اجتماعی وجود ندارد و بعد از آن هم باید آن را به تاخیر انداخت.

حسین امیری‌گنجه، در نشست اداره کل فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با اعضای اتاق اصناف تهران، با بیان این که شرکای اجتماعی در رسانه‌های همگانی نباید تامین اجتماعی را موشکباران کنند؛ گفت: تامین اجتماعی، ظرفیت و سرمایه‌های اجتماعی است. کسی که می‌گوید تامین اجتماعی ورشکسته شده، می‌خواهد در میان مردم ناامیدی ایجاد کند؛ چون می‎داند تامین‌اجتماعی وزنه بزرگی در زندگی مردم است و مردم به آن امیدوارند.
وی افزود: چرخه عمر تامین اجتماعی مدل دارد و حداقل تا پنج سال آینده خطری برای تامین اجتماعی وجود ندارد و بعد از آن هم باید آن را به تاخیر انداخت. همین کار را سایر کشورها هم انجام می‌دهند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار