زمزمه‌ انتقال پرسنل ادغامی ها به بانک سپه

ادغام پنج بانک و موسسه اعتباری کوثر، قوامین، مهر اقتصاد، انصار و حکمت ایرانیان در بانک سپه به مراحل نهایی خود نزدیک شده است.

به گزارش بنکر (Banker)، بانک سپه که قدیمی ترین بانک ایرانی با بیش از ۹۰ سال قدمت می باشد توانسته به خوبی مراحل اجرایی ادغام را سپری کند.
با توجه به اینکه این بانک در چند سال اخیر استخدامی جدیدی نداشته به نظر می رسد زودتر از موعد نیاز به نیروهای جدید در شعب داشته باشد.

در همین خصوص شنیده می‌شود برخی کارمندان بانک‌ها و موسسات ادغامی به منظور تکمیل نیاز شعب بانک سپه زودتر از موعد به این بانک بزرگ منتقل خواهند شد.

در طی چند روز گذشته نیز مدیرعامل بانک سپه طی نامه‌های جداگانه‌ای به بانک‌ها و موسسات ادغامی خطاب به پرسنل آنها اطمینان خاطر داده که شرایط قراردادی آنها با بانک‌های متبوع خود کماکان برقرار خواهد بود.

به نوشته اخبار بانک، پنج بانک و موسسه وابسته به نیروهای مسلح پیش از آغاز سال جدید در آستانه برگزاری مجامع فوق العاده بودند که به علت شیوع ویروس کرونا مجامع آنها لغو شد.

قرار است در مجامع فوق‌العاده بانک‌ها و موسسات ادغامی ارزش دارایی‌های ۵ بانک و موسسه اعلام و ادغام آنها در بانک سپه به رای گذاشته شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار