شماره شبا تهران شارژ

زمان فروش طلا و خرید نقره فرا رسید

نقره یکی از فلزات گران بها بوده که همواره از آن در کنار طلا نام برده می شود. اما هم اکنون کارشناسان معتقدند که در ماه های آینده نقره بسیار بهتر از طلا عمل خواهد کرد.

به گزارش بنکر (Bankerدر شرایط منفی برای طلا قرار گرفته ایم. اخبار خوب واکسن، امید برای بهبود سریع تر از حد انتظار اقتصاد و رو آوردن سرمایه گزاران به بازارهای پر ریسک تر باعث شده تا قیمت طلا به شدت کاهش یابد.

در همین حال بانک آمریکا پیش بینی بالای خود برای طلا را پس گرفته و اعلام کرد که در شرایط کنونی آنها نسبت به قیمت طلا خنثی خواهند بود.

اما برخلاف طلا، نقره با بهبود اقتصاد جهانی ارزش بالاتری را پیدا خواهد کرد. چرا که با بهبود اقتصاد تقاضای صنعتی برای نقره به شکل قابل توجهی افزایش یافته و قیمت آن بالاتر خواهد رفت.

همچنین با ریاست جمهوری جو بایدن و دموکرات ها می توان انتظار داشت که آنها بیش از دیگران به فناوری های سبر (طرفدار محیط زیست) توجه نشان داده و سرمایه گذاری در بخش پنل های خورشیدی را افزایش دهند.

نقره یکی از مهم ترین بخش های سازنده این پنل ها بوده و در نتیجه تقاضای صنعتی آن بیش از پیش نیز افزایش خواهد داد.

هر انس نقره در حال حاضر قیمتی حدود 22 دلار را دارا می باشد و پیش بینی ها معتقدند که طی سال آینده این فلز گرانبها قیمتی بین 29 تا 32 دلار را به خود اختصاص خواهد داد.

منبع: Kitco/tala

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار