شماره شبا تهران شارژ

رشد قیمت سکه ادامه دارد

با وجود کاهش قیمت طلا و سکه در آخر هفته گذشته، با شروع هفته قیمت ها شروع به افزایش کرده و سکه توانست برای بار دیگر به بالای 11 میلیون تومان بازگردد. با توجه به شرایط کنونی انتظاری برای کاهش قیمت سکه وجود ندارد.

به گزارش بنکر (Bankerدر حال حاضر مهم ترین دلیل افزایش قیمت سکه و باقی ماندن آن در سطح 11 میلیون تومانی قیمت دلار می باشد چراکه انس ضعیف 1815 دلاری توان به عمل آوردن هیچگونه حمایتی برای قیمت سکه را ندارد.

امروز حواله درهم در کانال 6700 تومان، دلار را به سقف 24600 تومان خواهد رساند که در نتیجه سکه توان صعودی خوبی برای افزایش قیمت خواهد داشت. هرچند به دلیل انس بسیار ضعیف امیدی برای شکستن مقاومت های جدید وجود ندارد.

پیش بینی ها نشان می دهد که انس طلا هنوز توان افزایشی خود را از دست نداده است و طی هفته های آینده می تواند صعود نسبتا خوبی را تجربه کند.
صعود قیمت انس طلا در حال حاضر وابسته به دو فاکتور بسیار مهم می باشد. یکی از آنها تجربه ملموس تورم در بازار آمریکا و دیگری تصویب بسته محرک مالی جدید بایدن است.

اگر انس بتواند سطح 1900 دلاری را فتح کند سکه با دلار بالای 24 هزار تومان توان حرکت به سمت سطوح بالا تر را خواهد داشت و حتی می تواند در بالای 12 میلیون تومان جای بگیرد.

از طرف دیگر در صورتی که سیاست خارجه ایران همچنان در وضع موجود باقی مانده و ایران و آمریکا به تنش های خود با یکدیگر ادامه دهند قیمت دلار افزایش قابل توجهی یافته و در نتیجه آن سکه گران خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار