در بانک ایران زمین تا ۸۰ درصد سپرده‌تان وام بگیرید - بنکر
bank

در بانک ایران زمین تا ۸۰ درصد سپرده‌تان وام بگیرید

شما برای سرمایه‌گذاری در بانک ایران‌زمین می‌توانید با حداقل سرمایه سقف سود پرداختی این بانک را دریافت کنید.
١۵ مهر, ١٣٩٨ دوشنبه ١٧:٠۵
کد خبر: ٢۵٧٧٩١

به گزارش بنکر (Banker)، حداقل سرمایه‌گذاری برای افتتاح حساب بلند مدت یکساله در بانک ایران‌زمین 10 میلیون تومان است و سود این حساب سالیانه 20 درصد تعیین‌شده که در حال حاضر بالاترین سود پرداختی در بانک‌هاست و به‌صورت ماهیانه به شما پرداخت می‌شود.

حداقل سپرده 10 میلیون
سود سپرده 20 درصد
امکان برداشت از سپرده بعد از 3 ماه بدون نرخ شکست
میزان تسهیلات 80 درصد سپرده
سود تسهیلات 18 درصد
سقف اقساط 36 ماه
مسدودی تسهیلات 20 تا 25 درصد
ضمانت مسدودی سپرده

 

بستن بدون ضرر و زیان حساب قبل از سررسید

یکی از مزیت‌های حساب سپرده یک‌ساله بانک ایران‌زمین، این است که شما می‌توانید قبل از سررسید یک‌ساله و بدون ضرر و زیان مبلغ موردنیاز خود را برداشت یا کل حساب خود را ببندید. طبق ضوابط این طرح شما بعد از گذشت 3 ماه بدون نرخ شکست (ضرر و زیان) می‌توانید اقدام به بستن حساب یا برداشت از حساب کنید. در صورتی که قبل از 3 ماه (به شرط ماندگاری حداقل یک ماه) تصمیم به برداشت یا بستن حساب کنید، فقط یک درصد (نرخ شکست 19 درصد) از سود حساب سپرده شما کسر خواهد شد که نسبت به سایر سپرده‌های یک‌ساله، حداقل نرخ شکست محسوب می‌شود.

تا 80 درصد سپرده‌تان وام بگیرید

شما با سرمایه‌گذاری در بانک ایران‌زمین، علاوه بر اینکه سقف سود 20 درصدی بابت سپرده یک‌ساله خود دریافت می‌کنید، می‌توانید از تسهیلاتی که به پشتوانه سپرده‌تان پرداخت می‌شود نیز استفاده کنید. در این طرح، سپرده‌گذار می‌تواند تا 80 درصد مبلغ سپرده خود تسهیلات دریافت کند. به‌طور مثال اگر شما حساب سپرده بلند مدت 50 میلیون تومانی در بانک ایران‌زمین افتتاح کنید، می‌توانید علاوه بر دریافت سود 20 درصدی، تا سقف 40 میلیون تومان تسهیلات بگیرید.

سود و اقساط تسهیلات با پشتوانه سپرده ایران‌زمین

شما بابت تسهیلاتی که در این طرح دریافت می‌کنید، 2 درصد کمتر از نرخ سود سپرده‌ای (20 درصد) که دریافت می‌کنید، یعنی 18 درصد سود می‌پردازید. البته با این توضیح که بین 20 تا 25 درصد تسهیلات پرداختی از سوی بانک بلوکه خواهد شد که به صورت قرض‌الحسنه و بدون سود خواهد بود. سقف اقساط پرداختی تسهیلات نیز در این طرح 36 ماه تعیین‌شده است.

نیازی به ارائه ضامن ندارید

یکی از مزیت‌های تسهیلات با پشتوانه سپرده بانک ایران‌زمین، عدم نیاز به ارائه ضامن به بانک است. درواقع سپرده شما به‌عنوان ضمانت بازپرداخت تسهیلات تا زمان تسویه وام دریافتی، نزد بانک بلوکه خواهد شد.


5 دیدگاه
[5] دقیقا از چه تایمی یعد از افتتاح حساب سود واریز میشه؟ - 06 مرداد, 1401 پنجشنبه 15:28
میشه بفرمایید بعد از چه تایمی سود شروع به واریز شدن میکنه؟ - پاسخ
[4] محمد تقوایی - 02 ارديبهشت, 1401 جمعه 02:27
سلام این طرح که عملا سود 20درصد نیست مردم خیلی متوجه هستند بیاید بگویید سود20درصد به سپرده میدهیم بدون وام گرفتن آیا می‌دین من آماده‌ام برای این کار خدا را شکر میکنم به زندگیم کمک میشه - پاسخ
[3] عباس حاتمی - 01 اسفند, 1400 يكشنبه 23:28
بسیار طرح خوبی برای بانک می باشد پول خودت را بر میدارن ۳۰درصد حسابت می کنند تازه سپرده هم ضمانت می باشد چه شرایطی بهتر از این خدا بده برکت - پاسخ
Morteza - 16 فروردين, 1401 سه شنبه 09:32
شما استفاده کردید از این طرح
[2] فاطمه - 21 شهریور, 1400 يكشنبه 06:31
به محض تشکیل حساب وام داده میشه - پاسخ
[1] تقی شهیدی - 02 اسفند, 1399 شنبه 23:07
خیلی خوب و مفته من رفتم ۱۸درصد سود میدن بعد با ۲۵ درصد مسدودکردن مبلغ وام میشه ۳۰درصد سود میگیرن البته من نگرفتم - پاسخ
نامشخص - 18 خرداد, 1400 سه شنبه 16:02
دقیقا خخخخخخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker instagram
نگاه بنکر
چهره های ماندگار