شماره شبا تهران شارژ

خودپرداز‌هایی که اسکناس ندارند!

دیده‌ها حاکی از آن است که در اولین روز‌های نوروز ۱۴۰۰ اکثر عابربانک‌های تهران از دادن پول به افراد خودداری می‌کنند.

به گزارش بنکر (Bankerهرسال با نزدیک شدن به سال نو و سپری شدن روزهای پایانی سال حجم فعالیت‌های بانکی و خریدهای مردم نسبت به ماه‌های قبل افزایش می‌یابد. همین امر باعث افزایش مراجعه مردم به بانک‌ها و به‌خصوص عابربانک‌ها می‌شود.

افزایش مراجعات مردم به بانک ها و عابربانک ها در ایام شلوغ موجب کاهش پول در عابربانک ها می شود. اما این امر در ایامی که تهران به واسطه تعطیلات نوروزی جمعیت کم تری را تجربه می کند، امری عجیب است.

دیده ها حاکی از آن است که در اولین روزهای نوروز ۱۴۰۰ اکثر عابربانک های تهران از دادن پول به افراد خودداری می کنند. این به این معنی است که پول در عابربانک ها کاهش یافته است. از این رو طی این دو روز گذشته افراد بسیاری به عابربانک ها مراجعه کرده اما پولی دریافت نکرده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

2 دیدگاه
[2] حسن حاجی زاده - 00/01/06 جمعه 08:28
با سلامناظر پولی پول نمیده که ما داخل خود پرداز بزاریم - پاسخ
[1] صادق - 00/01/05 پنجشنبه 14:01
درود وتبریک سال ۱۴۰۰ به خدمتگذاران بانک مرکزی در جامعه‌ای که هنوز زیر ساخت‌های اصلی بنا نشده و شریانهای مالی نامشخص وجود دارد و تحریمها روز به روز وضع اقتصاد را رو به نابودی میبرد چگونه می‌شود که براحتی تمام مطالب را حل کرد چه برسد به وارد کردن مشخصات و این مطالب قانون جدید چک آیا به غیر از این نیست که جهت گرفتن آمار در آمد مردم جهت دریافت مالیات این اقدام‌ها صورت میگیرد اول زیر ساختها مهیا و بعد گیرو دارها را رونق بدهید چون همین امر باعث می‌شود فرار سرمایه بوجود بیاید مثل فرار مغزها - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار