شماره شبا تهران شارژ

خرید و فروش طلا با پیگیری اخبار روز

در صورت تمایل به ورود معاملات طلا حتما اخبار جنگ تجاری و همچنین نرخ بهره بانک های مرکزی را دنبال کرده و با توجه به اخبار اقدام به خرید یا فروش نمایید.

gold

به گزارش بنکر (Banker)، روز گذشته قیمت طلا مقداری صعود داشت و پس از تاچ سطح EMA50 (میانگین قیمت 50 روز) به سمت پایین بازگشت و شروع به نوسان نمود و موفق به صعود قدرتمند نشد. تیترهای خبری در خصوص تصمیمات فدرال رزرو تاثیر زیادی بر روی نرخ طلا داشته و موجب نوسان این فلز گرانبها میگردد. 
در حال حاضر به نظر میرسد که بازار تمایل به ادامه نوسان تا زمان ایجاد یک محرک قیمتی داشته باشد. سطح ساپورت ۱۴۶۰ و پس از آن منطقه حمایتی ایجاد شده بین این سطح و ۱۴۵۰ مقاومت زیادی در برابر نزول قیمت دارند. 
شکست سطح ۱۴۶۰ میتواند یکی از نشانه های نزول در قیمت طلا باشد. 
هرگونه تیتر خبری منفی میتواند منجر به قدرت گرفتن قیمت طلا شود. در صورت انتشار اخبار مثبت در خصوص مذاکرات تجاری میان چین و آمریکا شاهد نزول در قیمت طلا خواهیم بود.

اخبار مهم روز:

آقای ناوارو مشاور کاخ سفید می گوید دلیلی برای اعمال تعرفه های 15 دسامبر وجود ندارد ولی با این حال تصمیم درباره این مورد به عهده شخص رییس جمهور است.

به نوشته سایت طلا،سهام ارامكو به عنوان ارزشمندترين كمپانى جهان در بازار سهام سعودى عرضه شد و شاخص سهام با گپ 10%+ آغاز به كار كرد. به اين ترتيب ارزش كمپانى به بيش از 1.9 تريليون دلار رسيد.

معاملات آرامكو در يكى از بازارهاى معتبر سهام بين الملل (وال ستريت) نيز به زودى آغاز ميشود.

آخرين نظرسنجى قبل از برگزارى انتخابات بريتانيا 

حزب حاكم (محافظه كار) : 339 كرسى (٢٠-)
حزب كارگر (اپوزيسيون) : 231 كرسى (٢٠+)

اختلاف بين دو حزب در حال كاهش است !

(اگر اكثريت قاطعى نصيب حزب حاكم نشود ، چشم انداز بركسيت باز هم تيره و تار ميشود!)


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار