شماره شبا تهران شارژ

خریداران دلار حتما بخوانند

روز گذشته قیمت دلار شروع به یک کاهش نسبی کرده و امروز نیز دچار نوسان شد اما رشد چندانی از خود نشان نداد. بسیاری پیش بینی می کنند که قیمت دلار طی روز ها و هفته های آینده همچنان روندی نزولی داشته باشد.

به گزارش بنکر (Bankerیکی از مهم ترین سناریو های پیش روی دلار تحولات سیاسی ایالات متحده آمریکا می باشد. تحولات اخیر سیاسی آمریکا نشانگر بهبود شرایط دیپلماتیک این کشور با دیگر کشور از جمله ایران و چین می باشد.

هرچند باید این گفته رئیس جمهور چین نیز توجه کرد که مي گويد فکر نمیکند روابط بین چین و آمریکا با ریاست جمهوری جو بایدن بهتر شود.

این موضوع بسیار محتمل می باشد که این دو کشور برای بار دیگر پای میز مذاکره نرفته و اختلافات خود را کنار نگذارند. در نتیجه این شرایط قیمت دلار برای بار دیگر بالا خواهد رفت.

در حال حاضر قیمت دلار 25800 تومان بوده و همچنان در کانال 25 هزار تومان باقی مانده است. درهم ترکیه نیز خود را در بالای 7000 تومان حفظ کرده و بین 7000 تا 7300 تومان نوسان می کند.

با قرار داشتن دلار نیمایی در کانال 26 و بالا بودن حجم معاملاتی سبب شد تا بورس امروز همراه با نوسان و با 16682 واحد افزایش در انتهای کانال 1300 باقی بماند.

در صورت نوسان قیمت دلار تهران در کانال 25 تا 26 و تداوم گزارشهای مثبت شرکتها در سهام فاند محور و خوش‌بینی نسبت به سهم‌های خودرویی و بانکی، این روند میتواند تداوم یابد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار