شماره شبا تهران شارژ

خدمات الکترونیک بانک مسکن

مشتری گرامی، بانک مسکن در راستای توسعه بانکداری الکترونیک، سیستم بانکداری اینترنتی (E-banking) را با هدف ارایه خدمات مطلوب به شما، راه‌اندازی نموده است .

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،  شما از طریق این سیستم می‌توانید در تمامی ساعات شبانه‌روز به راحتی از منزل و یا محل کار به تمامی حساب‌های متمرکز خود در بانک مسکن دسترسی داشته و از خدمات این سیستم استفاده نمایید .
برای استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی، باید با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن، درخواست دریافت شناسه کاربر و رمز ورود به سیستم را تکمیل نمایید.

 


1 دیدگاه
[1] علی مولوی - 99/05/02 پنجشنبه 10:56
باسلام متاسفانه سامانه اینترنت بانک مسکن فوق العاده بد است نمی دانم مسئولین محترم بانک واقف هستند یا نه ؟من با چند بانک دیگر از جمله صادرات وشهر وملی وملت از طریق سامانه های رمز یکبار مصرف آنها کار می کنم وتا کنون هیچ مشکلی نداشته ام ولی در مورد بانک مسکن درسامانه رمز نما مرتب با مشکل مواجه می شوم وامروز حتی در پرداخت اقساط مسکن با مشکل مواجه شدم ومجبور شدم از کارت بانک شهر پرداخت کنم وتصممیم گرفتم که حساب های خودم را در بانک مسکن برای همیشه ببندم جالب است که بانک مسکن مرتبا پیام می دهد که از سامانه های دیگر استفاده نکنید .صرفا جهت اطلاع گزلرش شد - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار