شماره شبا تهران شارژ

خدمات الکترونیک بانک صادرات ایران

بانکداری الکترونیکی شیوه ای از بانکداری است که در آن مشتری در کلیه ساعات شبانه روز و بدون حضور فیزیکی در شعب بانک با استفاده از سرویس های امن الکترونیکی که بانک در اختیار وی قرار می‌دهد ، از خدمات بانکی استفاده نماید .

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، برای برخی از مشتریان ، بانکداری الکترونیکی به معنی دسترسی 24 ساعته به موجودی حساب بانکی از طریق دستگاه خودپرداز می‌باشد. در صورتیکه بانکداری الکترونیکی شامل خدمات مختلف بانکی است که به صورت غیر حضوری در کلیه ساعات شبانه‌روز از طریق درگاه های مختلف ( نظیر پایانه فروش ، اینترنت ، خودپرداز تلفن ثابت و همراه و ... ) قابل ارایه می‌باشد .

 مشاهده صورتحساب


خدمات بانکی غیرحضوری بانک صادرات

با افزایش تعداد علاقه‌مندان به استفاده از ابزارها و درگاه‌های بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران، تعداد و مبلغ تراکنش‌های انجام شده این بانک با افزایش قابل توجه همراه شد به نحوی که تعداد استفاده کنندگان از اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران با افزایش استقبال بیش از ١٨ هزار و ٥٠٠ نفری هفته گذشته، از یک میلیون و ٨٠٠ هزار نفر فراتر رفت.

نسخه جدید همراه‌بانک صادرات ایران نیز با دارا بودن قابلیت‌ها و امکانات فراوان از جمله ابزارهای بانکداری الکترونیک این بانک است که با افزایش ٦ درصدی تعداد تراکنش‌های بهمن‌ماه سال جاری همراه بود. بیش از دو هزار و٢٠٠ درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران نیز در همین ماه با افزایش بیش از ٦ درصدی در تعداد تراکنش‌ها همراه بود.

همچنین گستردگی بیش از پنج هزار و ١٠٠ خودپرداز بانک صادرات ایران در سراسر کشور به عنوان دومین بانک برتر از این نظر، شرایط افزایش تراکنش‌های مبلغی بانک را در ماه بهمن نسبت به ماه قبل، از ٢٢ درصد فراتر برده است.

رشد تعداد تراکنش‌های مبلغی پایانه‌های فروشگاهی بانک صادرات ایران نیز در بهمن ماه نسبت به ماه قبل بیش از ١٥ درصد رشد ثبت کرد.

استفاده از تلفن‌بانک صادرات ایران (#٧١٩*) نیز همچنان مورد استفاده اغلب مشتریان بوده به نحوی که تراکنش‌های مبلغی در این ماه نسبت به ماه پیش از آن، از ١٧ درصد گذشت.

 هزینه‌های تراکنش‌های خرید پرداخت شده توسط بانک صادرات ایران با کاهش قابل توجه در ماه‌های اخیر همراه بوده به نحوی که این بانک در دی ماه سال جاری به ازای هر ١٠ هزار تومان تراکنش خرید معادل ٧٣ ریال کارمزد پرداخت کرده که از میانگین ١٠٦ ریالی سایر بانک‌ها، کمتر بوده و حتی از هزینه ٨٢ ریالی بانک صادرات ایران در آبان‌ماه نیز کمتر شده است. این روند نشان می‌دهد که برنامه‌های بانک صادرات ایران برای تحقق اهداف کاهش هزینه در این مسیر نتایج داشته است.

با توجه به سهم بالای این بانک از بازار مبالغ تراکنش‌های بانکی، تعداد ٥٤ میلیون حساب سپهری، ٤٥ میلیون مشتری و بیش از ٢٢ میلیون کارت فعال، شرایط برای استفاده حداکثری از خدمات غیرحضوری بانک صادرات ایران فراهم است و نیاز به مراجعه حضوری به شعب به ویژه در شرایط کنونی به حداقل رسیده است.

پرداخت سریع قبوض

این بانک به منظور ارتقاء کیفی خدمات، جلب رضایت مشتریان و همچنین تسهیل و تسریع در ارایه خدمات بانکی، با راه اندازی سیستمهای مکانیزه دریافت قبوض خدمات شهری اقدام کرده است.

 براین اساس درتیر ماه١٣٩٤ مشتریان بانک و دارندگان کارت بانکهای عضو شبکه شتاب از طریق دستگاههای خودپرداز، تلفنبانک (٠٩٦٠٢)، دستگاههای پایانه فروش، سیستم بانکداری اینترنتی, سامانه #٧١٩* و همراه بانک ٢ میلیون و ٩٧١ هزار قبض را به صورت غیرحضوری و ٢١١ هزار قبض را به صورت حضوری پرداخت نموده است.

گفتنی است بر این اساس هموطنان گرامی در سراسر کشور می توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir با استفاده از مشخصات کارت بانکی (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد cvv٢) قبض خود را در کلیه ساعت شبانه روز پرداخت نمایند .

 

پرداخت اقساط بانک ها در بانکداری اینترنتی بانک صادرات

 پرداخت اقساط کليه بانکهاي عضو شتاب که شماره حساب تسهيلات آن از نوع شناسه حساب بانکي ايران ( شبا) باشد با استفاده از سيستم بانکداري اينترنتي بانک صادرات ايران نيز انجام مي‌شود.

اين بانک به منظور افزايش دسترسي مشتريان به خدمات بانکداري الکترونيکي و کاهش سفرهاي درون شهري و مراجعه به شعب، پرداخت اقساط تسهيلات بانک صادرات ايران و همچنين ساير بانکها از طريق بانکداري اينترنتي را فراهم کرد.براساس اين گزارش مشتريان براي پرداخت اقساط اين بانک با استفاده از منوي «مشاهده و پرداخت اقساط درون بانکي» قادر به پرداخت اقساطي هستند که از بانک صادرات دريافت کرده‌اند و با وارد نمودن شماره تسهيلات و ورود به صفحه پرداخت، اقساط خود را پرداخت مي‌کنند.

همچنين اقساط دريافتي از ساير بانکها نيز پس از انتخاب حساب مبدا و درج شماره حساب تسهيلات مقصد که از نوع شناسه حساب بانکي ايران ( شبا) ‌باشد و همچنين درج مبلغ تسهيلات قابل پرداخت مي‌باشد.شايان ذکر است اين بانک در پاسخ به همراهي و مشارکت مشتريان جشنواره‌اي تحت عنوان «جشنواره خدمات الکترونيکي» از اول شهريورماه تا پايان مهرماه برگزار و به استفاده‌کنندگان از خدمات نوين اين بانک به قيد قرعه و براساس امتيازات کسب شده جوايز ارزنده‌اي اهدا و از آنان تقدير به عمل خواهد آورد.

براساس دستورالعمل اعلام شده اين بانک ضمن امتيازبندي استفاده کنندگان از خدمات الکترونيک نظير؛ اينترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، پايانه‌هاي فروش و خودپرداز با انجام قرعه کشي جوايز ارزنده‌اي شامل: خودرو مگان، پژو 207، تبلت، لپ تاپ، گوشي تلفن همراه هوشمند و هزاران جايزه نقدي را به برندگان اعطا نمايد.گفتني است بانک صادرات ايران با افتتاح بيش از 49 ميليون حساب سپهري، نصب بيش از 380 هزار دستگاه پايانه فروش و راه‌اندازي 3 هزار 980 دستگاه خودپرداز نقش بسزايي در پيشبرد اهداف کلان بانکداري الکترونيک در نظام بانک کشور داشته است.


9 دیدگاه
[9] محمد علی - 00/01/24 سه شنبه 21:55
با سلام اگر بانک خود را مسئول میدونه که حق هیچ مشتری رو ضایع نکنه و به عدالت الهی وظیفه اش را انجام بده گله و شکایت خودم را از بانک صادران اعلام میکنم بخاطر اینکه زمانی که من حساب باز کردم تازیخ تولدم برج ۱۱ ۱۳۴۸ بود بعد گروهی بخاطر پیروی ا ز شیاطین اقداماتی کردند و بانک با انها هم دست شده گویا بانک هم با شیاطین رفیق تر بوده و از خدا دور و بزودی جزای کارتان را خواهید دید اقابابا اصفهانی - پاسخ
[8] Zinat - 00/01/24 سه شنبه 11:31
یعنی بدترین بانک تو عمرم دیدم همین صادرات یعنی میخای قسط وام پزداخت کنی میاد سود رو سود رو سود رو سود میکشه روش .موقع پرداختشم خیلی خیلی اذیت میکنه...لعنت بر اون بالا دستیا - پاسخ
[7] مهدی منصوری - 00/01/20 جمعه 01:09
بدترین خدمات این بانکهT میخوام کارت به کارت کنم دهنم سرویس شد و انجام نشد .لااقل ی نگاهی به موسسه کوثر کنید در کمتر از دو دقیقه انجام میده - پاسخ
[6] امین - 00/01/18 چهارشنبه 17:57
پرداخت تسهیلات تو اینترنت بانکتون افتضاحه .یادمه همکاراتون تو شعبه میگفتن از طریق شماره مشتری میشه پرداخت کرد ولی ندیدم که بشه .افتضاحه افتضاح - پاسخ
[5] سید حبیب - 99/12/15 جمعه 20:04
باسلام نسخه جدید همراه بانک صادرات کار نمیکند متوقف میشود نسخه قبلی بهتر بود - پاسخ
[4] نجاتی - 99/12/13 چهارشنبه 11:15
واقعا این سیاست هایی که برای خدمات اینترنت بانک یا موبایل در نظر می گیرند سهولت یا آسانی در در استفاده کاربر نهایی یا مشتری در نظر می گیرند به قطع می تونم بگم در بخش آیتی این بانک چنین واژه هایی وجود خارجی نداره - پاسخ
[3] علیرضانعمتی - 99/12/05 سه شنبه 09:15
شیما - 99/12/26 سه شنبه 12:06
همه بانکا حساب دارم این بدترین بانکی که تا بحال حساب داشتم از هرنظر
[2] علی کاکویی - 99/11/11 شنبه 16:01
با سلام از وقتی یادم میاد بانک صادرات نسبت به بانکهای دیگر خدمات دهی ضعیفی داره حتی از بانکهای تازه تاسیس فقط بلد از مردم در مورد خدمات دهی پول بگیره ولی صفر - پاسخ
[1] مهدی - 99/09/04 سه شنبه 23:08
با سلام پرداخت اقساط تسهیلات بانک صادرات از طریق اینترنت بسیار مشکل مباشد لطفا همانند بانک کشاورزی تسهیل بفرمایید - پاسخ
khosro pourhossen - 00/01/04 چهارشنبه 17:07
ادم بره قتل کنه خیلی راحت تره که بخواد با گوشی اقساط بانک صادرات را پرداخت کنه -یااز هر گونه پرداخت غیر حضوری-
صندوق سر کوچمان از کیوسک بانک سایر بانکها داره قسط خودشو کم می کنه ولی صادرات با ان همه ادعا هنوز ناتوان در دریافت اقساط
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار