شماره شبا تهران شارژ

جدیدترین قیمت انواع خودرو داخلی و مونتاژ

روند کاهش قیمت خودرو که از روز گذشته همزمان با ریزش نرخ ارز آغاز شده، همچنان ادامه دارد به طوریکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که امروز قیمت پراید۱۳۱ به حدود ۱۱۳میلیون رسیده و انواع پژو۲۰۶ هم از مرز ۳۰۰میلیون فاصله گرفته است.

به گزارش بنکر (Bankerروز گذشته قیمت انواع خودرو‌های داخلی تا حدود ۱۰میلیون تومان ارزان شد اما بیشترین افت قیمت مربوط به خودرو‌های مونتاژی و خارجی بود، در بازار امروز هم قیمت‌ها با شیب ملایم‌تری روبه کاهش است.

آنطور که فعالان بازار اظهار کرده‌اند با تداوم ریزش نرخ ارز، خودرو هم ارزان‌ خواهد شد چراکه بازار خودرو دیگر کشش افزایش قیمت ندارد؛ البته گفتنی است که حتی با وجود افت قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان خریدار و فروشنده‌ای وجود ندارد و معامله‌ای انجام نمی‌شود.

امروز در آگهی‌های فروش اینترنتی قیمت پراید۱۱۱ حدود ۱۲۷میلیون، پراید۱۳۱ تقریبا ۱۱۳میلیون و قیمت پراید۱۳۲ نیز ۱۱۴میلیون تومان است؛ همچنین دارندگان تیبا معمولی قیمت روز این خودرو را تا ۱۳۲میلیون و تیبا2 را حدود ۱۵۴میلیون تومان پایین آورده‌اند؛ قیمت ساینا نیز ۱۵۳میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۶۹میلیون و کوییک‌آر ۱۷۸میلیون تومان است.

 

پژو۲۰۶ ارزان شد

امروز قیمت پژو۲۰۶ تیپ۲ در آگهی‌های فروش اینترنتی به حدود ۲۱۵میلیون، پژو۲۰۶ تیپ۵ به ۲۸۶میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۹۷میلیون تومان رسید؛ همچنین قیمت اعلام شده برای پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز تقریبا ۴۱۱میلیون و اتوماتیک این خودرو ۴۸۵میلیون تومان است.

 

قیمت انواع دنا در بازار آزاد

همچنین دارندگان پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی قیمت این خودرو را ۲۱۲میلیون و پژو پارس ساده را ۲۴۰میلیون تومان اعلام کردند؛ بر همین اساس قیمت روز سمند ال‌ایکس به ۲۰۱میلیون، سمند سورن ۲۶۸میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۲۰میلیون، دنا معمولی ۳۱۲میلیون، دنا پلاس دنده‌ای ساده ۳۹۸میلیون، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۵۰۰میلیون و دنا پلاس اتوماتیک توربو به حدود ۵۷۰میلیون تومان رسید.

 

قیمت روز خودرو‌های مونتاژی

امروز قیمت پژو۲۰۰۸ به حدود یک میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان، سیتروئنC3 به یک میلیارد و ١١٠میلیون، سراتو یک میلیارد و ۶۰میلیون، مزدا۳ به یک میلیارد و ۲۵۱میلیون، ساندرو اتوماتیک به ۵۴۱میلیون و ساندرو استپ‌وی به حدود ۵۸۴میلیون تومان رسیده است.

همچنین در این بازار، هایماS5 با قیمت تقریبی ۷۴۰میلیون، هایماS۷ توربو ۸۶۲میلیون، هاوال ۸۴۷میلیون، جکS3 حدود ۶۳۲میلیون، جکS5 تقریبا ۸۳۸میلیون و چانگان حدود ۵۶۷میلیون تومان معامله می‌شود.

منبع: eghtesadonline

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار