توقف اتصال کارت سوخت به‌کارت بانکی

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ۲.۷میلیون نفری که قبلاً در سامانه دولت همراه کارت سوخت خود را به کارت بانکی‌شان متصل کرده‌اند، فعلاً نمی‌توانند از این امکان استفاده کنند.

kart-4

به گزارش بنکر (Banker)، شهرام رضایی، گفت: این سامانه با هدف استفاده مالکان خودرو از کارت بانکی به‌عنوان کارت سوخت راه‌اندازی شد. هر فردی که در آن دوران در این سامانه ثبت‌نام می‌کرد، با ارائه اطلاعاتی از جمله اطلاعات حساب و... کارت بانکی خود را برای سوختگیری فعال می‌کرد البته این امکان در شرایطی مورد استفاده بود که سوخت با دو نرخ عرضه می‌شد.

وی اظهار داشت: یکی از مزیت‌هایی که این سامانه دارد این است که کارت سوخت افرادی که در این سامانه ثبت‌نام کرده بودند بدون نیاز به مراجعه شخصی آنها و بدون دغدغه برای آنها تولید و ارسال شد. وی افزود: اختلاف نرخ اول ودوم سهمیه سوخت تاکسی‌های اینترنتی که با توجه به میزان پیمایش آنها توسط وزارت کشور به ما اعلام می‌شود، براساس پیمایش برای هر خودرو است که این مابه التفاوت را هم با استفاده از اطلاعات این زیرساخت به صاحبان این تاکسی‌ها به‌صورت اعتبار به کارت بانکی آنها واریز می‌کنیم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار