bank

توشویی، روشویی و پولشویی

سایت تجارت نیوز در گزارشی اعلام کرده طبق برآوردهای کارشناسان اقتصادی آن سایت، «پول زیر تشک ایرانیان»، چیزی معادل ساخت ۳ میلیون واحد مسکونی است.
١۴ مهر, ١۴٠٠ چهارشنبه ٠٨:٣٨
کد خبر: ٢٧١٣٢١

پرسش یک:
حوزه نفوذ اقتصاد تا کجاست که کارشناس اقتصادی یک سایت تا بستر ما هم نفوذ کرده؟ از مقامات درخواست رسیدگی داریم. درست نیست وقتی که ما خواب هستیم، کارشناس مذکور حسن بازرسی تشک ما باشد. نه ایمن است. نه بهداشتی است. نه اقتصادی.


 پرسش دو:
 آیا پول نگهداری‌شده در تنبان ایرانیان نیز شمرده شده است یا خیر؟ بالاغیرتا ما آبرو داریم. اگر حوزه نفوذ کارشناسان تا تنبان ما رسیده است بگویید که از شرم مثل مجسمه‌های بودا در بامیان فرو بریزیم.


 پرسش سه:
بهترین راه هزینه‌کرد این اموال منقول و غیرمنقول جا داده شده در تشک ایرانیان چیست؟
الف. بدهید به یک رانت‌خوار تا به جای آنکه تک‌تک شهروندان زحمت بکشند روی آن بخوابند، یک رانت‌خوار روی آن کپه‌اش را بگذارد.
ب. آن را به یک  اختلاسگر توانمند تحویل دهید تا ظرف صدم ثانیه پول معادل ساخت ۳میلیون واحد مسکونی را بخورد و جهت تبلیغ فرهنگ صحیح مصرف آب، یک لیوان هم آب روی آن بنوشد.


 پرسش چهار:
یک ملت امروز پولی معادل ساخت ٣میلیون واحد مسکونی زیر تشک خود نگه داشته است. ارزش این پول در چهار سال آینده معادل چیست؟
الف- یک آدامس بادکنکی
ب- کرایه رفت تاکسی انقلاب- آزادی
پ-به عنوان سوخت می‌توان از آن استفاده کرد.
ت-پشیز


 ایراد اساسی پسر خانواده:
پدرم اگر هم‌اکنون فکر می‌کنی با اقدامی مناسب و استفاده از ظاهرسازی تشکی، روی  بخشی از خرپشته خانه آینده من خوابیده‌ای باید به عرض مبارک برسانم که پیش‌بینی شما درست از آب در نخواهد آمد و این پول تنها کفاف تهیه یک رگ از کاشی‌های سرویس بهداشتی را خواهد داد. لذا بهتر است با بلندشدن از روی تشک بروی فکر نان کنی که خربزه مذکور آب است.
 آگهی تبلیغاتی تشک‎شویی فرصت اوغلو:

شست‌وشوی بهداشتی تشک‎های شما در منزل. تشک‌های شما را در اسرع وقت و در همان محل، توشویی، روشویی و پولشویی می‎نماییم.

 *شهرام شهیدی/ طـــنــزنـویــس


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker instagram
نگاه بنکر
چهره های ماندگار