شماره شبا تهران شارژ

تقسیم 21 ریال سود در مجمع بانک سامان

مجمع سالانه بانک سامان برگزار و ضمن تصویب صورت‌های مالی، مقرر شد ۲۱ ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.

به گزارش بنکر (Banker مجمع سالانه بانک سامان صبح روز چهارشنبه 29 مرداد با حضور اکثریت سهامداران و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

در این مجمع که به‌صورت آنلاین در سایت بانک سامان نیز پخش می‌شد، پس از قرائت گزارش عملکرد هیئت‌مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند 98 و همچنین قرائت نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی این بانک با اکثریت رأی سهامداران تصویب شد. همچنین بر اساس پیشنهاد هیئت‌مدیره 21 ریال سود نقدی برای هر سهم تخصیص یافت.

لازم به ذکر است که با تصویب سهامداران، شرکت بیات رایان به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس و همچنین شرکت تدوین و همکاران به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. علاوه بر این روزنامه اطلاعات نیز به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های بانک سامان تعیین شد.

گفتنی است، بر اساس اعلام بانک سامان، سود سهامداران حقیقی که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن‌ها در سامانه سجام ثبت‌شده، ۶ مهرماه به‌حساب اعلامی واریز خواهد شد و سایر سهامداران حقیقی فاقد کد سجام نیز می‌توانند با مراجعه به پرتال سهامداران بانک سامان به آدرس saham.sb24.ir پس از تکمیل اطلاعات حساب سپرده و سایر مشخصات از ابتدای آبان سود سهام را دریافت کنند.

همچنین سود سهامداران حقوقی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبد گردان‌ها که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن‌ها نزد این بانک موجود است از ابتدای مهر سال جاری پرداخت خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار