تحلیل روزانه سکه امامی و طلا آبشده

روز گذشته شاهد صعود طلا جهانی در آستانه تعطیلات سال نو میلادی بودیم که این حرکت را میتوان ناشی از کم شدن ریسک های جهانی و کم شدن نگرانی ها نسبت به مذاکرات تجاری میان چین و آمریکا دانست.
٠٣ دی, ١٣٩٨ سه شنبه ١٠:۵١
کد خبر: ٢۶٢٢٧٧

به گزارش بنکر (Banker)، رئیس اسبق بانک مرکزی ترکیب هیات عالی بانک مرکزی و شوراهای زیرمجموعه آن در طرح بانکداری اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فکر می‌کنم این ترکیب خیلی قوی‌تر و مستقل‌تر از شورای پول و اعتبار است.
محمود بهمنی درباره طرح بانکداری جمهوری اسلامی و ساختار طراحی شده برای نظام تصمیم‌گیری در بانک مرکزی اظهارداشت: در حال حاضر (در قانون فعلی) شورای پول و  اعتبار بالاترین رکن بانک مرکزی برای تصمیم‌گیری برای سیاست‌های پولی و بانکی است. 
روز گذشته نرخ سکه امامی نزول داشت و تا سطح ۴۴۶۸۰۰۰ پایین آمد و پس از پر کردن گپ قیمتی مجددا به سمت بالا و سطح مقاومت ۴۵۶۶۰۰۰ حرکت کرد. 
به نوشته سایت tala، در اینجا سطح مقاومت الگوی پرچم قرار گرفته است و در صورت شکست این سطح مقاومت الگوی پرچم و قرار گرفتن قیمت بالاتر از این سطح انتظار ادامه صعود تا سطح ۴۶۰۷۰۰۰ را خواهیم داشت. 
پس از رسیدن قیمت به سطح ۴۵۷۰۰۰۰ تومان احتمال نوسان و بازگشت قیمت قبل از ادامه صعود وجود خواهد داشت. 

مقاومت ۱: ۴۵۷۰۰۰۰
مقاومت  ۲: ۴۶۱۷۰۰۰
مقاومت ۳: ۴۶۵۳۰۰۰
حمایت ۱: ۴۵۲۴۰۰۰
حمایت ۲: ۴۴۸۱۰۰۰
حمایت ۳: ۴۴۴۳۰۰۰
تحلیل آبشده: 

قيمت با عبور از سقف 2.007.000 تومان پر قدرت نشان داد و تا محدوده 2.020.000 نيز رشد كرد

حمايت هاى زيرين 2.016.000 ، 2.012.000 هزار تومان مى باشد

اما مهمترين محدوده حمايتى 2.006.000 و 2.000.000 مى باشد و تا زمانيكه حفظ شود آبشده گارد صعودى دارد .

با ماندگارى روى 2.016.000 هدف بعدى 2.034.000 مى باشد ( اين محدوده خط روند مهمى است كه ممكن است قيمت به آن واكنش نشان دهد و وارد اصلاح شود  ) 

در هر صورت عبور از 2016 هدف 2034 ، 2042 الى 2047 را فعال مى كند .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار