بیت کوین ۱۴۶ هزار دلاری در راه است؟

در آخرین روز بازار جهانی، بیت کوین همچنین روند افزایش را پیش گرفت و بازهم رکورد زد.

به گزارش بنکر (Banker در مقابل طلا با سقوط از کانال ۱۹۰۰ ظرف یک‌شب ۶۰ دلار کاهش قیمت داشت و درمجموع هفته نیز ۱۰۰ دلار نزول کرد. همچنین قیمت نفت برنت نیز به بیش از ۵۵ دلار رسید که این نشان‌دهنده آینده بهتر شدن تقاضا در روزهای آینده است.

بر اساس گزارش سی‌ان‌بی‌سی، در روز جمعه قیمت بیت کوین، به بالاترین رکورد خود در سال‌های اخیر رسید. درحال‌حاضر ارزش بیت کوین ۴۱ هزار دلار را عبور کرد و به بیش از ۴۲ هزار دلار رسید.
بر اساس گزارش کوین‌متریکس، ارزشمندترین ارز جهانی به ۴۱ هزار و ۹۷۳ دلار رسید. این ارز دیجیتالی از ۴۰ هزار و ۵۹۰ دلار که آخرین بیشترین قیمت، ۴ درصد افزایش داشت.
بیت کوین در سال گذشته حدود ۳۰۰ درصد افزایش داشته است و در سال ۲۰۲۱ تاکنون ۴۱ درصد رشد داشته است. آخرین باری که بیت کوین بعد از افزایش بیش‌ازحد روند کاهشی پیدا کرد، در سال ۲۰۱۷ بوده است.

به نظر می‌رسد بیت کوین به قیمت ۱۴۶هزار دلاری که جی پی مورگان ( بانک سرمایه‌گذاری بین‌المللی) پیش‌بینی کرده بود نزدیک شده است و این قیمت دور از انتظار نیست. بر اساس گزارش سایت اینوستینگ، به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌کند تا فروش قوی را پیشنهاد کرده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار