بیت‌کوین یک میلیون بار بهتر از طلا است؟

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) بار دیگر لب به تحسین بیت‌کوین و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال گشوده است.

به گزارش بنکر (Bankerپیش‌تر خرید ۴۲۵ میلیون دلار بیت‌کوین از سوی این شرکت پرآوازه حوزه هوش تجاری بسیار خبرساز شده بود. به گزارش دیکریپت، مایکل سیلور، سکان‌دار مایکرواستراتژی، هفته جاری طی اظهارنظری جنجالی گفته است که شرکت متبوعش قصد دارد بیت‌کوین‌های خود را به مدت ۱۰۰ سال نگه دارد. سیلور طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری ریل ویژن (Real Vision) اذعان کرده که یکی از نگرانی بزرگش همواره این بوده که شاید به اندازه کافی در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نکرده است.

سیلور که تابستان سال‌جاری، خبر سرمایه‌گذاری ۴۲۵ میلیون دلاری شرکتش در بیت‌کوین حسابی سروصدا به‌پا کرد، می‌گوید: اگر واقعا مفهوم بیت‌کوین را دریافته‌اید، اختصاص یک درصد از سبد سرمایه‌گذاری‌تان به آن اصلا کافی نیست.

به بینندگان این برنامه بگویید که وقتی سراغ ارزهای دیجیتال می‌روید، دیوانه‌وار خرید کنید.  او در ادامه به رائول‌ پال (Raoul Pal)، مدیر پیشین یکی از صندوق‌های پوششی و مدیرعامل کنونی ریل ویژن گفت: وقتی بیت‌کوین و مفهوم آن را درک کردید، دیگر نگران حرکات نزولی احتمالی بازار نباشید. وقتی من سراغ بازار ارزهای دیجیتال می‌روم، چهار روز پشت سر هم بیت‌کوین می‌خرم. سیلور در ادامه می‌افزاید: بیت‌کوین نه ۱۰۰ برابر که یک میلیون برابر بهتر از طلا است و هیچ دارایی دیگری به گرد پای آن نمی‌رسد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار