بیت‌کوین دوباره جان گرفت

تقویت ارزش بیت کوین احتمال ورود این ارز به کانال ۱۱ هزار دلار را تقویت کرد.

به گزارش بنکر (Banker مقاومت بیتکوین در مرز روانی مهم 10 هزار دلاری در روزهای اخیر باعث افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتالی شده است و این مساله می تواند زمینه ساز ورود بیتکوین به کانال 11 هزار دلاری شود. در آخرین دور از معاملات ارزهای دیجیتالی، بیتکوین با ثبت صعود 0.32 درصدی به 10 هزار و 754 دلار رسید.

ارزهای دیجیتالی در هفته های اخیر نوسانات زیادی را تجربه کرده اند و تحلیلگران نگرانی معامله گران از پیامدهای کرونا بر روی اقتصاد جهانی را اصلی ترین دلیل این نوسانات عنوان می کنند. اخیرا اتحادیه اروپا اعلام کرده است وارد کار قانون گذاری معاملات ارزهای دیجیتالی خواهد شد و این مساله حاکی از پذیرش نقش ارزهای دیجیتالی در آینده نظام مالی جهان خواهد بود.

هر چند برخی از منابع از پیشرفت های جدید دارویی در مقابله با کرونا خبر داده اند،  با این حال شمار مبتلایان به کرونا در جهان بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است و بسیاری از کارشناسان نگران بروز موج دوم همه گیری به صورت جهانی در پاییز هستند. تاکنون بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کووید-19 از دست داده اند و بیم افزایش محسوس شمار قربانیان با تشدید روند فعلی وجود دارد.

البته صعود قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیتکوین نبود و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر افزایشی بود؛ به گونه‌ای که اتریوم با 1.01 درصد صعود به 355.89 دلار، بیت کوین کش با 5.3 درصد جهش به 226.47 دلار، لایت کوین با 0.37 درصد افزایش به 46.02 دلار،  مونرو با 4.02 درصد پیشروی به 97.79 دلار، دش با یک درصد ریزش به 68.33 دلار، زدکش با 1.14 درصد افزایش به 55.16 دلار و میکر با 2.93 درصد صعود به 482.53 دلار رسید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار