شماره شبا تهران شارژ

بهترین گاوصندوق برای بانک ها

استفاده از گاوصندوق برای بانک ها یکی از رایج ترین اقدامات امنیتی برای حفاظت از پول و اشیاء با ارزش افراد است.

در واقع گاوصندوق بانک، بیش از 150 سال است که مورد استفاده قرار می گیرد.  بیش از 200,000 مشتری در سراسر جهان از گاوصندوق استفاده می کنند.طبیعتا حجم بالای پول و ارزش آن باعث می شود تا گاوصندوق بانکی تفاوت محسوسی با گاوصندوق های معمولی داشته باشد. از این رو با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های گاوصندوق های موجود بانکی و راهنمای خرید بهترین گاوصندوق ها برای بانک آشنا کنیم.

ویژگی های گاوصندوق های بانک

اگر می خواهید امنیت کالاهای با ارزش خود را تضمین کنید شما می توانید از گاوصندوق های موجود در بانک ها استفاده کنید. اگر شما به دنبال گاوصندوق برای ذخیره پول و اسناد مهم و یایک سیستم قفل برای اشیا با ارزش مشتریان بانکی خود هستید، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که متوجه شدید به بیش از چند گاوصندوق احتیاج دارید، گاوصندوق های ماژولار و فوق العاده مستحکم بهترین گزینه برای ایمن سازی کل اتاق ها یا بخشهای ساختمان هستند، مخصوصاً وقتی که گاوصندوق های موجود برای بانک همراه دارای درهایی باشند که بیش از حد امن می باشند.

گاوصندوق ها اغلب می توانند در فضاهای موجود ادغام شده و یا به عنوان یک واحد مستقل در داخل ساختمان نصب شوند.  نصب گاوصندوق و اتصالات داخلی نیز با توجه به نیازهای خاص مشتری ساخته می شود. به عنوان مثال، با یک سیستم قفل سفارشی و درگاوصندوق ایمنی روزانه برای دسترسی کارکنان بانک در ساعات کاری آن ها.

 

ایمنی در همه بخشهای گاوصندوق های بانک

بانک ها مسئول وجوه، سپرده ها و بدهی های مشتری هستند که باید نه تنها به طور امن، بلکه با احتیاط نیز ذخیره شوند. با توجه به این نکته، گاوصندوق هایی که برای ذخیره سازی موارد زیر طراحی شده اند، تقاضای نسبتاً بالایی دارند:

 • پول نقد
 • فلزات گرانبها
 • ضمانت
 • ارز خارجی
 • قراردادها و سایر اسناد

با توجه به نیازهای بالای امنیتی بانک ها، گاوصندوق های ضد سرقت و ضد حریق با مقاومت بالا در اندازه های مختلف ارائه داده می شوند.همچنین برای ذخیره اسناد اساسی، که می تواند به عنوان مثال در بخشهای جداگانه نگهداری شود، مناسب است.

گاوصندوق ها توسط بسیاری از مشتریان موسسات اعتباری و شرکت های املاک و مستغلات برای ذخیره اوراق قرضه و قراردادها استفاده می شود.

هر طبقه گاوصندوق به صورت جداگانه طراحی شده است. که هر طبقه از گاوصندوق های بانکی می تواند با فضا های موجود در گاوصندوق ترکیب شود یا به عنوان یک واحد مستقل نصب شود. میزان مقاومت گاوصندوق را خودتان می توانید انتخاب کنید. شما حتی می توانید برای گاوصندوق خود تنها از یک نوع رمز استفاده کنید.این کار احتمال فراموشی رمز گاوصندوق را تا حد زیادی کاهش می دهد.بسته به کاربرد مورد نظر، گاوصندوق می تواند به سیستم قفل مشتری مجهز شود.

 

چرا انتخاب گاوصندوق مناسب برای بانک اهمیت بسیار بالایی دارد؟

مهم ترین دلیل برای تهیه گاوصندوق های موجود برای بانک ها، حفظ نگهداری از اموال و اشیاء با ارزش مشتریان می باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که گاوصندوق بسیار ایمن باشد، زیرا امکان دارد در معرض خطر حمله سارقین قرار بگیرد.

در طراحی گاوصندوق بانک چه فاکتورهایی در نظر گرفته می شود؟

در طراحی و تولید گاوصندوق های موجود برای بانک ها فاکتورهای بسیار مهمی وجود دارند . مهم ترین اجزای تشکیل دهنده گاوصندوق های بانکی عبارتند از:

 • بدنه
 • ابعاد زبانه
 • یراق آلات گاوصندوق بانکی

بنابراین می گوییم که برای انتخاب گاوصندوق باید نوعی را انتخاب کنید که دارای بالاترین سطح استاندارد می باشد. معمولا گاوصندوق های بانک با توجه به توانایی که دارند در بخش های مختلفی از بانک مورد استفاده قرار می گیرند.

از مهم ترین ویژگی های گاوصندوق های موجود برای بانک هاعبارتند از:

 • ضد سرقت
 • ضد نسوز
 • ضد ضربه
 • دارای دیواره چند لایه ای
 • انواع قفل گاوصندوق به صورت چند مرحله ای به همراه امکانات قفل الکترونیکی یا اثر انگشت و ...

 

قیمت خرید گاوصندوق بانکی چقدر است؟

مهم ترین موضوع تاثیرگذار در خرید گاوصندوق بانکی به دلیل نوسانات بالای بازار دلار در کشور ایران قیمت ها کاملا متغیر می باشد. این امر باعث شده است که نتوان قیمت دقیقی را برای گاوصندوق های موجود برای بانک ها در نظر گرفت.

منبع :https://sadinsafe.com/


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار