شماره شبا تهران شارژ

بهترین زمان برای خرید بیت کوین!

در همین ۲۱ روزی که از آغاز سال نو میلادی گذشته ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۱۹۰ به بیش از ۲۴۰ میلیارد دلار رسیده. بیش از ٪۲۵ بازدهی در کم‌تر از ۱ ماه! جالب اینجاست که بیش‌تر این رشد در آلتکوین‌ها بود نه بیتکوین! (آلتکوین یعنی ارزهای دیجیتال بجز بیتکوین). آیا فصل آلتکوین‌ها نزدیک است؟

به گزارش بنکر (Banker)، موسسه سرمایه‌گذاری جسورانه گری‌اسکیل گزارش داده که در فصل چهارم ۲۰۱۹ بیش از ۲۲۵ میلیون دلار سرمایه وارد سبد محصولاتش شده و سرمایه ورودی آن در ۲۰۱۹ به بیش از ۶۶۷ میلیون دلار رسیده.

ترغیب‌کننده‌ترین نشانه هم این است که ٪۷۱ سرمایه‌گذاران رمزارزها را موسسه‌های سرمایه‌گذاری تشکیل می‌دهند که تحت مالکیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری هستند.

بازار آتی دید مناسبی به این سرمایه‌گذاران داده. تعداد قراردادهای آتی فعال اکنون در حدود ۵,۳۰۰ عدد است. اگر تعداد قراردادها ثابت بماند یا افزایش یابد و هم‌زمان قیمت این قراردادها هم رشدی باشد می‌توان نتیجه‌گیری کرد که به نظر معامله‌گران بزرگ رشد بیتکوین ادامه دارد.

تحلیل تکنیکال:

پس از اصلاح کوتاه‌مدت و چند روزه، بیتکوین دوباره وارد روند صعودی شده. هدف بیتکوین همچنان ۱۰,۰۰۰ دلار است. بیتکوین در ۹,۵۰۰ دلار مقاومتی دارد که احتمالا از آن رد می‌شود البته اصلاح هم در کار خواهد بود چون اندیکاتور RSI به محدوده اشباع رسیده.

به نوشته tala، در صورت شروع اصلاح در قیمت فعلی احتمالا شاهد حمایتی مناسب در محدوده ۸,۰۰۰ دلار باشیم. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید این محدوده مناسب است.

اگر خیلی افت کند و از محدوده ۷,۸۰۰ دلار هم پایین‌تر برود تحلیل اولیه ما اشتباه می‌شود هرچند بعید است قیمت در آینده نزدیک از ۷,۶۰۰ دلار کم‌تر شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار