شماره شبا تهران شارژ

برای خرید طلا هنوز دیر نشده است

قیمت طلا در بالاترین میزان خود نسبت به سال های گذشته قرار گرفته است که دلیل خوبی است تا سرمایه گذاران بازار طلا بیش از هر زمان دیگری خوشحال باشند و کسانی که طلا نخریده اند ناراحت.

به گزارش بنکر (Bankerطلا در حال حاضر در موقعیت بسیار حساسی می باشد. از طرفی در بالاترین قیمت خود تا به امروز قرار گرفته و بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که به 2000 دلار نیز خواهد رسید و از طرف دیگر به نظر می آید که در آستانه تولید واکسن بیماری کووید-19 می باشیم که می تواند باعث ریزش ناگهانی طلا بشود.

البته به نظر می آید هنوز زمان بسیاری برای تولید واکسن ویروس کرونا لازم باشد و در نتیجه هنوز می توان کاملا امیدوارانه به بازار طلا نگاه کرد و در آن سرمایه گذاریی کرد.

برای خرید طلا و سرمایه گذاری بر روی فلز زرد هنوز دیر نشده است هرچند کم کم دیر خواهد شد. طلابه نسبت هفته گذشته بیش از صد دلار صعود کرده است که نشان می دهد اگر هفته پیش طلا خریده بودید الان و در حال حاضر سود بسیاری را از سرمایه گذاری خود کسب کرده بودید.

براساس گزارش سایت tala، هنوز هم می توانید با سرمایه گذاری در بازار طلا سود کنید. هرچند با وجود این که هنوز زمانبرای خرید طلا به اتمام نرسیده ولی لازم است با احتیاط فراوان در این مسیر قدم گذاشته و قدم بردارید. حتما اخبار را دنبال کنید و از دلایل افزایش قیمت طلا و پیش بینی ها مطلع شوید. در این جا می توانید در این باره بیشتر بخوانید.

در مجموع وقتی شرایط اقتصادی بد شده و تورم و رکود و یا دیگر بحران های اقتصادی به وجود می آید شما می توانید با سرمایه گذاری در بازار های امن مانند طلا سرمایه خود را حفظ کرده و سود زیادی را کسب کنید.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار