شماره شبا تهران شارژ

بجای طلا، بیت کوین بخرید !

ایلان ماسک بنیان گذار شرکت تسلا و مرد شماره یک میلیادر دنیا این روز ها در فضای ارز های دیجیتال بخصوص بیت کوین جنجال های زیادی به پا کرده است. توییت های ایلان ماسک در تویتتر حالا به نوعی در سرعت بخشیدن و یا کند شدن قیمت بیت کوین تاثیرات زیادی دارد.

به گزارش بنکر (Banker  هفته قبل ایلان ماسک وارد یک بحث تویتتری با پیتر شیف فروشنده شمش طلا شد. آنچه که در این بحث مطرح بود در واقع پیشنهاد ایلان ماسک به پیتر شیف برای خرید بیت کوین به جای طلا برای منبع ذخیره ارزش بود. ایلان ماسک در یک توییت خطاب به پیتر شیف گفت : " شما هم باید رمز ارز داشته باشید."

چند روز پیش بیت کوین رکورد قیمتی  57634 دلار را برای خود ثبت کرد که در برابر قیمت تقریبی یک کیلو طلا بیشتر هم رشد. این اتفاق زمانی به وقوع پیوست که طلا در پایین ترین سطح قیمتی خود به سر میبرد و بیت کوین در بالا ترین سطح قیمتی خود.

ما هر روز شاهد توجه بیشتر به بازار ارز های دیجیتال هستیم چیزی که در چند ماه اخیر به شدت رشد کرده است. و حالا از بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال نام برده میشود. اما اینکه بیت کوین بتواند در آینده جای طلا را بگیرد به عوامل بسیاری بستگی دارد که میتواند به راحتی آینده این رمز ارز را تحت تاثیر قرار دهد.

با شروع همه گیری قیمت طلا و همچنین بیت کوین افزایشی شد. این روند افزاشی برای بیت کوین خود نشان دهنده نقش بیت کوین به عنوان یک منبع ذخیره ارزش در کنار طلا بود. و این روند هر روزه در حال بیشتر شدن است.

گرایش معامله گران طلا به سمت بیت کوین و به خصوص معامله گران سنتی به سمت بیت کوین و حتی سرمایه داران خرد و نوپا شاید یکی از عواملی باشد که میتواند به راحتی سرعت رشد بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال را افزایش دهد و مفهوم بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال را بیشتر از پیش در ذهن ها تثبیت کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار