شماره شبا تهران شارژ

با بیمه تکمیلی درمان نگران هزینه ها نباشید

کاهش هزینه درمان همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی بوده است. متأسفانه بیمه‌های پایه در این زمینه پوشش‌های کاملی ندارند و مردم مجبورند یا هزینه‌های درمان را از جیب خود بپردازند و یا به دریافت خدمات نامطلوب اکتفا کنند.
98/11/25 جمعه 11:55
کد خبر: 263358

به گزارش بنکر (Banker به گفته مقامات وزارت بهداشت، ۸۰ درصد مردم توان مراجعه به بیمارستان خصوصی را ندارند. این مساله به طور طبیعی ناشی از هزینه‌های سرسام‌آور استفاده از خدمات بیمارستان‌های خصوصی است، اما یک بیمه خصوصی با ارائه طرحی، زمینه بهره‌مندی آحاد مردم از امکانات درمانی بخش خصوصی را فراهم کرده است.
 شرکت بیمه سامان راه حال جدید و مناسبی اندیشیده و آن کاهش هزینه‌های پرداختی برای درمان با خرید بیمه‌نامه تکمیلی برای خانواده‌های کم‌جمعیت و یا پرتعداد است.
وجود بیمه‌نامه تکمیل درمان، با شرایط یکسان و غیرقابل تغییر برای سنین مختلف و گروه‌های مختلف اجتماعی یکی از گرفتاری‌های مردم در انتخاب بهترین گزینه برای شرایط جسمانی موجود خود بوده است و این شرایط یکسان برای همه گروه‌ها و سنین هزینه اضافی به خانواده‌ها تحمیل کرده بود و دست‌کم عامه مردم توانایی خرید این بیمه‌نامه را نداشتند.
شرکت بیمه سامان اخیراً این تصور عمومی را از بین برده و با ارائه طرح متنوع بیمه درمان خانواده، زمینه بهره‌مندی سطوح مختلف درآمدی و گروه‌های سنی مختلف را از خدمات قابل‌ارائه در بیمارستان‌های خصوصی را فراهم کرده است.
نقطه قوت این بیمه‌نامه‌ها نه‌تنها طراحی آن برای طبقات درآمدی مختلف جامعه است، بلکه افراد بدون بیمه‌گر پایه نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. بیمه‌نامه درمان خانواده بیمه سامان که به‌صورت خانوادگی نیز قابل خریداری است، همه افراد از بدو تولد تا 70 ساله را تحت پوشش قرار می‌دهد.
حق بیمه این بیمه‌نامه‌ها که در شش طرح مختلف طراحی‌شده، از 195 هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر است، بنابراین واضح است که بیمه سامان اجازه داده هر کس با هر میزان توانایی مالی، بتواند خدمات موردنیاز خود را انتخاب کند. هزینه خدمات بستری در بیمارستان، جراحی، زایمان، نازایی، ویزیت، دارو، هزینه‌های  و رفع عیوب انکساری چشم، خدمات آزمایشگاهی، همه در طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه سامان قابل جبران‌اند.
شرکت بیمه سامان حتی به همین هم اکتفا نکرده و تخفیف‌های قابل‌توجهی برای خریداران این بیمه‌نامه‌ها در نظر گرفته است. به‌طور مثال کسانی که حق بیمه ها را به‌صورت نقدی بپردازند از 10 درصد تخفیف، کسانی که بیمه‌نامه عمر سامان را خریداری کرده‌اند از 10 درصد تخفیف، خانواده‌های بیش از سه نفر عضو از 15 درصد تخفیف و خانواده‌هایی که بیش از سه نفر عضو دارند و بیمه‌نامه عمر سامان را نیز خریداری کرده‌اند از 25 درصد تخفیف در حق بیمه درمان تکمیلی سامان بهره‌مند خواهند شد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بیمه سامان به نشانی www.si24.ir و یا نمایندگان این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
banker
نگاه بنکر
چهره های ماندگار